6 груд. 2019

День Збройних сил України

З нагоди відзначення Дня Збройних сил України в школі пройшли змагання серед хлопців 10-А та 11-А класів "Ну-мо, хлопці!". Під час змагань наші хлопці продемонстрували силу, спритність та справжню чоловічу дружбу.
5 груд. 2019

Міський конкурс "Казкова зима в моєму місті"

З метою національно-патріотичного виховання, виховання любові до рідного міста проведено конкурс малюнків "Казкова зима в моєму місті". У міському етапі беруть участь роботи Михаської Д., Виноградової А., Шипулі А., Дем'янової Є.
3 груд. 2019

Збройні сили України - слава, гордість, міць країни

До Дня Збройних сил України учні нашої школи провели класні години за темою "Збройні сили України - слава, гордість, міць країни".
3 груд. 2019

Зимова мозаїка розваг

Вихованці групи продовженого дня радо зустріли перший зимовий сніжок. Веселі розваги покращили настрій.
2 груд. 2019

"Молодь за здоров'я!"

З вихованцями групи продовженого дня було проведено заняття "Ми - за здоровий спосіб життя!"
2 груд. 2019

Музичний код Баха

Учнi 7-В класу вiдвiдали Дiм Органноi та камерної музики, де переглянули виставу про життя та творчiсть видатного композитора Йоганна Себастiaна Баха.
30 лист. 2019

Ласощів тисяча, а здоров'я одне!

З вихованцями групи продовженого дня було проведено обговорення теми "Ласощів тисяча, а здоров'я одне!". Діти зробили правильні висновки про користь та шкоду харчових продуктів.

Орел і решка в Лондоні

В рамках Тижня іноземних мов в 9А класі був проведений урок-подорож "Орел і решка в Лондоні" з запрошенням до Києва.
29 лист. 2019

Вiкторина "Мiй улюблений письменник"

В рамках тижня iноземних мов в 8-А класi вiдбулася вiкторина "Мiй улюблений письменник".
29 лист. 2019

Здоров'я - то найбільший скарб!

В рамках місячника "Молодь за здоров'я" у 7-В класі відбувся профілактичний тренінг, на який було запрошено учителя фізичної культури Гречану І.М.