8 квіт. 2024

Флешмоб «White card» за підтримки ЮНІСЕФ в Україні.

Учні 1-А класу взяли участь у флешмобі учні 1-А класу взяли участь у флешмобі «White card», що пройшов за підтримки ЮНІСЕФ в Україні., що пройшов за підтримки ЮНІСЕФ в Україні.
5 квіт. 2024

Учні 1-В класу взяли участь у флешмобі «White card», що пройшов за підтримки ЮНІСЕФ в Україні.

#WhiteCard #УФСЗР #Спорт_заради_розвитку #sport_for_development #BeyondSport #peace #sport
5 квіт. 2024

Протидія булінгу

Здобувачі освіти 7- А класу переглянули інформативне відео, з якого дізнались про причини та реальні механізми захисту від булінгу.
3 квіт. 2024

Булінг- явище, яке може торкнутися кожного

Сьогодні учні 7-В класу переглянули відео ролик "Що таке "булінг" та прослухали поради як з ним боротися
2 квіт. 2024

Учні 1-В класу взяли участь у Проведенні Всесвітнього дня розповсюдження інформації про аутизм. Долучилися до флешмобу "Одягни блакитну стрічку" та взяли участь у міській акції "Одягни синє".

#autism #Одягни_блакитну_стрічку #Одягни_синє

"Ми різні"

Проблема сьогодення - аутизм. І наша головна задача: допомогти людям з такою проблемою адаптуватися в суспільстві. Про це ми говорили сьогодні на зустрічі, про толерантне ставлення до людей.
2 квіт. 2024

Всесвітній день поширення інформації про аутизм

Щорічно 2 квітня у світі відзначається День поширення інформації про аутизм, установлений Генеральною Асамблеєю ООН у 2007 році. У цей день у 6-А та 6-Б класах було проведено інформаційну бесіду з переглядом відеофільму "Ми різні","Як зрозуміти аутизм"
2 квіт. 2024

Всесвітній день розповсюдження інформації про аутизм

До Всесвітнього дня розповсюдження інформації про аутизм здобувачі освіти 5-А класу переглянули освітнє відео "Розуміння - синонім людяності"
2 квіт. 2024

Учні 4-А класу взяли участь у міській акції "Одягни синє"

Поруч із нами ростуть незвичайні діти. Для них не існує норм і правил, звичних для нас. Але їм дуже потрібна наша допомога, підтримка, розуміння. А розуміння-синонім людяності"
2 квіт. 2024

Інформаційні хвилинки до Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм

Учні 3-х класів, переглянувши мультфільми "Дивовижні речі трапляються" ,"Петрик і фонтани", які знайомлять та вчать, як правильно ставитися до таких особливих людей. Діти зрозуміли, що ми різні, але заслуговуємо на увагу та підтримку.