День Збройних Сил України

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України учні 11-А класу продемонстрували фізичні навички з класичної боротьби.

День Збройних Сил України

Сьогодні в школі пройшли єдині класні години до Дня Збройних Сил України.
6 груд. 2018

Правила поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій

У зв'язку з введенням воєнного стану на окремих територіях України учні 8-11 класів зустрілися з командиром ДВГРЗ Гричем Р.О. та прослухали лекцію щодо правил поведінки з вибухо-небезпечними предметами та правил поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій.

Учбова евакуація

У зв'язку з введенням воєнного стану на окремих територіях України в школі було проведено учбову евакуацію.
5 груд. 2018

16 днів проти насилля

У рамках тижня "16 днів проти насилля" практичний психолог провела тренінгові заняття з учнями 4-А класу "Як не стати жертвою насилля"

ЗНО-2019: найважлива інформація

На класній годині учні 11-А класу отримали інформацію, щодо змісту та процедури проведення ЗНО-2019.

Новорічна композиція

Учні нашої школи під керівництвом вчителя біології Стоякіна В.А. взяти участь в міському етапі Всеукраїнського конкурсу з новорічної флористики "Новорічна композиція"
4 груд. 2018

Видатні люди з обмеженими можливостями

З учнями 11-А класу класний керівник Матвієнко І.Б. та психолог школи Кочієва Ю.В. провели класну годину-тренінг "Видатні люди з обмеженими можливостями" та "Засоби запобігання інфікування ВІЛ"

Міжнародний день інвалідів

Сьогодні в школі було проведено уроки-доброти "Дивіться на нас, як на рівних"

Профорієнтаційна робота

Для учнів 9-А та 9-Б класу проведено майстер-класи за професіями "Майстер ресторанного обслуговування", "Перукар", "Майстер нігтьового сервісу", "Квітникар. Декоратор вітрин", "Кухар-кондитер" студентами "Дніпровського центру туристичного сервісу".