День Соборності України в 6-А та 6-Б класах

Під час виховних заходів,здобувачі освіти 6-х класів, поглибили знання про історію виникнення свята Соборності України, ознайомилися з цікавими фактами про Україну, висловлювали любові до Батьківщини, українського народу,

День Соборності України в 2-А класі

Здобувачі освіти 2- А класу вітають всіх з Днем Соборності України і бажають щиро любити свою країну, пишатися своєю історією та своїм народом. Нехай Україна буде вільним гордим птахом у зграї світових країн, нехай щодня дарує українцям свободу думки та світлу надію!

День Соборності в 2-Б класі

У 2-Б класі пройшов урок мужності «Чи на світі є країна ще миліша за наш край» до Дня Соборності України. Учні поглибили знання про Україну, соборність країн, її символи, традиції. Проявили патріотичне почуття та повагу до рідного краю.

З ДНЕМ СОБОРНОСТІ!

Символічний ланцюг єднання міст всієї України утворили учні 1-А класу. Наш ланцюг є символом прагнення жити в єдиній, соборній та незалежній Україні. Від Запоріжжя до Калуша, від Дніпра до Ужгорода ми взялися за руки, аби показати, що єдність допомагає підтримувати один одного, обороняти та будувати нове майбутнє. Наша єдність — наша зброя!"https://youtube.com/shorts/W0zatDNT0-o?si=pSVxG_eE1ce-Atzo
22 січ. 2024

З Днем Соборності, дорогий народе!

З Днем Соборності України! Ми пишаємося своєю історією та своїм народом. Нехай Україна буде гордим птахом у зграї світових країн, нехай щодня дарує українцям свободу думки, відчуття щастя, мир та світлу надію.

День Соборності України

День Соборності України – це символ незламності духу, національної єдності українського народу, одвічне бажання бути незалежними та вільними. День Соборності України – це та дата, коли, не зважаючи на внутрішні розбіжності, ми стали одним цілим, бо немає окремої Західної і Східної України, немає Південної і Півночної України, а є неподільна, сильна , могутня держава!
19 січ. 2024

Безпечне поводження з газом

У 5-В класі був проведений урок "Безпечне поводження з газом". На уроці учні переглянули та обговорили тематичне відео. Згадали та запам'ятали правила користування газовими приладами, куди слід зателефонувати у разі необхідності. У кінці уроку діти відповіли на питання вікторини, щоб краще засвоїти матеріал
17 січ. 2024

Урок безпечного поводження з газом у 7-В класі

Учні 7-В класу переглянули відео урок безпечного поводження з газом. Діти ще раз згадали правила користуванням газом та запам'ятали корисни поради.
17 січ. 2024

Обережно-газ!

"Бути завжди уважним при користування газом, неухильно дотримуватися правил експлуатації газових приладів – у цьому запорука твоєї безпеки!" Здобувачі освіти 7-А класу повторили равила безпеки при користуванні газовими приладами.
15 січ. 2024

Урок безпечного поводження з газом у 2-А класі

У 2-А класі пройшов онлайн урок безпечного поводження з газом. Під час уроку діти переглянули відеоролик від Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України". Здобувачі освіти пригадали,, що люди кожного дня використовують газ у побуті. Для того,щоб користування газом було безпечним, потрібно завжди дотримуватись певних правил.