21 лист. 2019

День Гідності та Свободи

З метою вшанування громадянської мужності учасників подій Революції Гідності, їх відданості ідеалам свободи в школі пройшла єдина класна година "День Гідності та Свободи - події, що змінили нас".
20 лист. 2019

Формула успіху

Команда старшокласників взяли участь у 1/4 фіналу відбіркових ігор міського інтелектуального конкурсу "Формула успіху", де здобули перемогу. Вітаємо наших учнів!

Читають всі

Учні 6-В класу для учнів 5-х класів провели відбірковий тур читацького марафону "Читають всі".
19 лист. 2019

Засідання шкільного самоврядування у Дніпровській міській раді.

Члени шкільного парламенту Когут Поліна та Чорна Єва взяли участь у засіданні лідерів шкільного самоврядування, яке проходило у Залі "Зимовий Сад" Дніпровської міської ради.

Телеканал Д-1

Учні 3-А класу відвідали регіональний телеканал Д-1, де дізналися про різноманітність професій, пов'язаних з телебаченням.

Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців: Пучкову Ольгу (ІІІ місце), Захарову Дар'ю та Зінченко Юлію - (ІІ місце) у відбірковому турі знавців української мови ім. П. Яцика.

"На урок"

Вітаємо учнів 6-Б та 9-Б класів - переможців та учасників ІV Всеукраїнської інтернет-олімпіади з математики "На урок".

За здоровий спосіб життя

Учні 2-Б класу провели класну годину за темою: "Наш клас за здоровий спосіб життя"
18 лист. 2019

Тиждень безпеки дорожнього руху

Конкурс малюнків серед учнів 1-4 класів "Наш друг - дорожній рух"
15 лист. 2019

Тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху в 4-Б класі було проведено виховну годину "Коли вирушаєш у путь-завжди обережним будь!"