Заняття лідерів учнівського самоврядування

Члени шкільного парламенту відвідали заняття для лідерів учнівського самоврядування у районному Палаці творчості.

День толерантності

Психолог школи Кочієва Ю.В. з учнями 8-х класів провела захід "День толерантності". Виконавши завдання, учні побачили та усвідомили, що кожний з них має свою індивідуальність та зрозуміли, що потрібно ставитись один до одного толерантно.

Всесвітній день толерантності

З нагоди Всесвітнього дня толерантності в 6-В класі було проведено практикум "Навчаємося толерантності".
15 лист. 2018

Екскурсія до відділення ПриватБанку

З метою поширення фінансової грамотності серед школярів, формування певного уявлення щодо професій учні 5-Б класу відвідали відділення ПриватБанку.
14 лист. 2018

Відкритий урок математики у 5-Б класі!

Сьогодні у 5-Б класі пройшов урок з комп'ютерною підтримкою на тему: "Степінь числа".
13 лист. 2018

Тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху в школі пройшли єдині уроки "Молоде покоління - за безпеку дорожнього руху".
13 лист. 2018

Гігієна питного режиму!

У 4-А класі пройшов урок щодо дотримання гігієни питного режиму.

Вітаємо Мусієнка Арсенія!

Вітаємо Мусієнка Арсенія (9-А клас), який посів 2 місце в відбірковому турі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Вітаємо Хоменка Дмитра!

Вітаємо Хоменка Дмитра (10-А клас), який посів 3 місце у відбірковому турі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Вітаємо Мусієнка Арсенія!

Вітаємо Мусієнко Арсенія (9-А клас), який посів 2 місце у відбірковому турі міського етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії.