13 бер. 2024

Крим - це Україна

3 - А клас, подорожуючи нашою країною, завітав до Криму. Діти познайомилися з кримськими красотами, з історичними подіями, що відбувалися в Криму. Учні із задоволенням милувалися красою рідної країни.

210-річчя від дня народження Тараса Шевченка

Учні 3-Б класу представляють

Свято "Міс Україночка"

Зустрічаємо весну в 3-Г класі! Наші діти підготували свято "Міс Україночка".Пам‘ятаємо традиції, звичаї нашого народу! А головне, любов до рідної країни! Миру нам і Перемоги !

Крим - це Україна!

Cпротив, який почали у 2014 найхоробріші жителі Криму, сьогодні чинить вся країна.
10 бер. 2024

210-та річниця від дня народження Тараса Шевченка

9 березня 2024 року виповнюється 210 років від дня народження Тараса Григоровича. Він був не лише видатним поетом та художником, а й справжнім патріотом, який оспівував рідну землю.

Учні 1-В класу взяли участь у міському флешмобі #кобзар_фест

До 210 дня народження Т.Г.Шевченка.

"Шевченкове слово"

До 210-річниці з Дня народження видатного поета, талановитого художника Т.Г.Шевченка в 3-А класі було проведено годину спілкування "Шевченкове слово". Діти із задоволенням переглянули презентацію, читали вірші Т. Шевченка, намалювали малюнки до творів Великого Кобзаря.

"Вічний, як правда"

Минає 210 років від дня народження Т.Шевченка, а його слово актуальне і зараз. Вся його творчість пронизана гарячою любов'ю до рідного краю. Учні 6-Б класу провели конкурс на кращого виконавця поезії поета,а також вікторину. Пишаємося творчістю мислителя, пророка та несемо її крізь віки

Життя і творчість Т.Г. Шевченка

В 6-А класі 8 березня 2024 року було проведено літературну подорож :" Кольоропис долі і життя Т.Г.Шевченка" з метою виховувати в дітях на прикладі життя й діяльності Кобзаря любов до рідної землі, свого народу, його мови й культури.

Зі святом весни!

Щирі вітання від учнів 1-А класу.