День єднання у 8-А класі

Сьогодні в інформаційному віснику в 8-А класі говорилося про єдність українців, що надає можливість жити, перемагати, творити. Єднаймося.

День єднання у 3-А класі

У 3-А класі було проведено годину спілкування до Дня єднання України. Ми - єдиний народ. Доки ми єдині - ми непереможні!

День єднання в 8 - Б

16 лютого Україна відзначає День єднання. Здобувачі освіти 8 - Б класу доєдналися до святкування Державного свята-Дня Єднання. Вшанували загиблих хвилиною мовчання, усвідомили, що саме вони - майбутнє України, і саме від них, від їх світогляду залежить те, якою буде наша країна у майбутньому.

День єднання у 7-Б класі

Здобувачі освіти 7-Б класу поговорили про виникнення свята, вшанували загиблих хвилиною мовчання, усвідомили, що саме вони - майбутнє України, і саме від них, від їх світогляду залежить те, якою буде наша країна у майбутньому.

"В єдності наша сила!"

День єднання- це молоде свято. Українці відзначають його втретє. У 2- А класі пройшла виховна година "В єдності наша сила". Учні переглянули презентацію про це свято і зробили висновок, що нам, українцям, потрібно бути згуртованими і єдиними.

День єднання в 4-А класі

Україна-держава зі славним, величним і водночас трагічним минулим та страшним сьогоденням.Утім варто пам'ятати, що "Україна починається з кожного із нас!", Ми-творці її майбутнього. Наша сила й могутність-в єднанні! Щодня наближаємося до Перемоги та кожною дією підтверджуємо-немає більш згуртованої нації. З Днем Єднання!

День єднання в 5-А класі

Діти долучилися до відзначення Дня єднання, висловили протистояння російській пропаганді, демонструючи, що ми єдиний народ.

Єднаймося, українці!

В єднанні сила й міць держави , такій державі-честь і слава! Здобувачі освіти 7- А класу доєдналися до святкування Державного свята-Дня Єднання.

"ДЕНЬ ЄДНАННЯ" у 2-Б класі

16 лютого Україна відзначає День єднання. У 2-Б класі пройшов виховний захід, під час якого діти дізналися про історію свята, провели вікторину "Запитання - відповідь»", розповідали вірші про Україну та намалювали малюнки "Єднаємося в любові до України"
14 лют. 2024

Учні 1-В класу вітають всіх із Днем Святого Валентина!

У цей прекрасний день ясний Принесли ми Вам вітання А ці сніжинки, що летять, Нехай дарують щастя, миру та кохання!!!