День пам'яті Героїв Небесної Сотні в 3-А класі

Разом з усією Україною учні 3- А класу вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за свободу нашої держави. Герої такі не вмирають, вони будуть вічно живі. Героїв завжди пам’ятають на небі й на рідній землі!

"Слава Небесній Сотні"

Учні 5-В класу хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, згадали події 2013-2014 р.
20 лют. 2024

"Ми пам'ятаємо,бо Герої не вмирають!"

Здобувачі освіти 8-Б класу згадали ті доленосні події, які стали символом боротьби за свободу та гідність.
20 лют. 2024

Небесній Сотні вдячні за свободу!

У 2- А класі пройшла ранкова зустріч, під час якої згадали Героїв небесної Сотні та вшанували їх пам'ять. Завжди пам'ятаємо, що вони загинули за те, щоб Україна розвивалась, як вільна демократична держава.

День Героїв Небесної Сотні в 4-А

Гідність і свобода-поняття, пов'язані між собою, які дуже важливі для кожного українця та українки. Минуло 10 років з подій на Майдані у Києві 2014-го. Але пам'ять залишиться назавжди в серці кожного патріота про незламну волю та мужність Героїв Небесної Сотні. Дух свободи житиме вічно! Слава Героям України!
20 лют. 2024

"Герої не вмирають доки пам'ять про них живе"

У 6-А та 6-Б класах проведено патріотичний урок "Герої не вмирають доки пам'ять про них живе", з метою вшанування героїзму українських захисників і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України
20 лют. 2024

Небесна Сотня. Герої не вмираютть.

20 лютого 2024 року - десята річниця вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні. Людей, які загинули у боротьбі за ідеали демократії та європейське майбутнє. Здобувачі освіти 8 – Б класу приєднались до цієї події та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.
19 лют. 2024

Для учнів 1-В класу урок музики завжди музичне свято!

#урок_музики
16 лют. 2024

1-А, 1-Б, 1-В класи єдині в День Єднання України!

#День_єднання
16 лют. 2024

День єднання у 3-В класі

До Дня єднання учні 3-В класу виконали творчі роботи "Я люблю Україну!".Пригадали історію виникнення цього молодого свята, яке має особливий сенс:українці мають бути згуртовані як ніколи. Разом ми непереможні!