14 лют. 2024

Учні 1-В класу вітають всіх із Днем Святого Валентина!

У цей прекрасний день ясний Принесли ми Вам вітання А ці сніжинки, що летять, Нехай дарують щастя, миру та кохання!!!
1 лют. 2024

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Сьогодні здобувачі освіти 5 – В та 6 – Б класів змагались у шкільному етапі «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського зі спортивного орієнтування. Лозунг спортивної події - «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО»
29 січ. 2024

Бій за майбутнє. Крути.

Щорічно 29 січня відзначають річницю бою під Крутами. Учні 8 – Б класу долучились до цієї події. Трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежну Україну.
22 січ. 2024

Міська патріотична акція "живий ланцюг"

Здобувачі освіти 9-Б класу взяли участь у міській патріотичній акції у створенні "живого ланцюга єдності", яка відбулася біля флагштока на проспекті Дмитра Яворницького

День Соборності України в 1-В класі

Учні 1-В класу створили ланцюжок єдності та влаштували віртуальну мандрівку ланцюжком - містами України.

День Соборності в Україні в 4-А класі

З Днем Соборності, вільний народе, вільної, неподільної України! Вічна слава та честь нашим Захисникам і Захисницям, які боронять Україну від російських окупантів. До цієї видатної дати учні 4-А класу зробили патріотичні листівки та продовжували вивчати історичне минуле.

День Соборності України у 8-А класі

День Соборності України. Єдина країна, єдиний народ... Святе свято. Тому сьогодні у 8-А класі в інформаційному віснику говорилося про єдність поглядів, традицій, цілей ,бо найціннішим сьогодні є збереження єдиної держави. А єдність- це непоборність.

День Соборності України в 5-В класі

У 5-В класі відбулася година спілкування на тему "З Днем Соборності Україна!" Учні переглянули та обговорили тематичне відео про історію свята та традиції святкування. Розказали, що це свято символізує єдність та соборність українського народу та нагадує нам про важливість збереження нашої культурної спадщини та історичної пам'яті.

3-А клас святкує День Соборності України

У 3 - А класі до Дня Соборності України було проведено гру-мандрівку "Єдина країна". Як цікаво, граючи дізнатися про виникнення свята, традицій, звичаїв, які об'єднують нас в єдину націю

День Соборності України у 7-В класі

Щороку, 22 січня українці відзначають День Соборності,присвячений об'єднанню України, яке відбулося у 1919 році. Учні 7-В класу переглянули відео до Дня Соборності України та дізналися про історію та значення свята.