Вступ до школи

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Прийом  документів  для зарахування дітей до 1-х класів здійснюється на сайті:

Інструкція для батьків. Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти

Графік прийому документів:

Вівторок:   09.00 - 12.00

Четвер :     09:00 – 12:00

П'ятниця:   09:00 – 12:00

Зарахування здійснюється згідно ПОРЯДКУ зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України №367 від 16.04.2018.

Згідно п.6 розділу І Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти зарахування дітей до початку і впродовж навчального року здійснюється виключно на вільні місця.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:

• заява про зарахування одного з батьків дитини поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) за зразком згідно з додатком 1 до Порядку МОН №367 від 16.04.2018;
  •  копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
  •  оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089.