Звіт щодо витрат фонду сприяння розвитку КЗО «СЗШ №132» ДМР за січень 2021-2022н.р.

щодо витрат коштів фонду сприяння розвитку

КЗО «СЗШ №132» ДМР

за січень  (01 місяць)

2021-2022н.р.

1. Господарчі витрати:

- дюбеля для кріплення вішалок у спортивній роздягальні хлопчиків;

-  круг обрізний;

- виготовлення дублікатів ключів на хвіртки та ворота на огорожу школи;

- виготовлення дублікату ключа в кабінет англійської мови №24;

- купівля солі для посипання під час ожеледиці;

- щітка тротуарна;

- ремонт гардини в коридорі на П поверсі.

678 грн. 50 коп.

2. Канцелярські товари (клей ПВА)

19грн. 20 коп.

2.Транспортні витрати:

- доставка учнівських квитків;

- доставка документації  до ГТН ДГП ДМР (актів прийняття-передачі, накладних  тощо);

- доставка шкільної документації ДГП ДМР, поліцію, виконком.

330 грн.00 коп.

4. Оплата екстреного мобільного зв`язку.

204 грн.00 коп.

5. Ремонтні роботи ( в работи увійшло: ремонт дверей в їдальні школи з заміною планки на замку,   ремонт дверей на внутрішньому вході до школи з заміною доводчика, ремонт вікна в санвузлі хлопчиків з заміною зачиняючого  механізму на 2-му поверсі школи.)

1 680 грн. 00 коп.

ВСЬОГО:    911  грн. 70 коп.