Звіт щодо витрат коштів фонду сприяння розвитку КЗО «СЗШ №132» ДМР за лютий 2020-2021н.р.

щодо витрат коштів фонду сприяння розвитку

КЗО «СЗШ №132» ДМР

за лютий (02 місяць)

2020-2021н.р.

1. Господарчі витрати:

- паперові рушники;

- електротовари (вмикач, розетка, патрон для світильника, дріт );

- підставки під столові прибори на обідні столи шкільної їдальні(ложки та виделки).

884 грн.90 коп.

2.Транспортні витрати:

- доставка учнівських квитків;

- доставка актів щодо обстеження зелених насаджень, видалення та омолодження  до департаментів  зеленбуду, екології, благоустрію та  ГТН ДГП ДМР);

- доставка глюкометрів;

- доставка документації до БІО;

- доставка документації  до ГТН ДГП ДМР ( накладні по бутильованній питній воді, підписання дефектних актів щодо поточного ремонту огорожі школи);

- доставка актів до методичного центру (отримання книг до шкільної бібліотеки );

- доставка підставок  під столові прибори на обідні столи шкільної їдальні.

410 грн.00 коп.

3.Утримання оргтехніки  (заправка БФП).                                  360 грн. 00 коп.

4. Оплата технічної підтримки   ПО  шкільного сайту на календарний рік.

1 349 грн. 00коп.

5.Оплата екстреного мобільного зв`язку.

204 грн.00 коп.

ВСЬОГО:    3 207  грн. 90 коп.