Вчимося жити разом

Про реалізацію проекта "Вчимося жити разом"

Наказ Міністерства освіти і науки України від 11.01.2016 № 5 "Про затвердження плану заходів з реалізації спільного проекту "Вчимося жити разом" Наказ МОН

Міністерство освіти і науки України спільно з Громадською організацією "Дитячий фонд "Здоров'я через освіту" та у партнерстві з Європейським союзом і Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в рамках ініціативи Європейського Союзу "Діти миру" реалізує проект "Вчимося жити разом". Проект реалізується у Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях, де є найбільша кількість дітей, переміщених з зони конфлікту.

Основною метою проекту є сприяння адаптації тимчасово переміщених дітей та підлітків у приймаючих громадах довкола зони конфлікту на сході України через розвиток життєвих навичок та надання психологічної та соціальної підтримки дітям та підліткам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні.

У рамках проекту завдяки іноваційних методик створюється сприятлива психологічна атмосфера та розвиваються в учнів життєві навички, які підвищують у дітей стійкість у складних життєвих обставинах, сприяють їх адаптації у навчальному закладі.