Звіт щодо витрат коштів фонду сприяння розвитку КЗО «СЗШ №132» ДМР за березень 2020-2021н.р.

щодо витрат коштів фонду сприяння розвитку

КЗО «СЗШ №132» ДМР

за березень (03 місяць)

2020-2021н.р.

1. Господарчі витрати:

- обприскувач для  квітів по коридорах школи;

- послуги ксерокопіювання у великих форматах;

- ремонт гардини коридору 2-го поверху;

- зливна стійка (ремонт унітазу в санвузлі 3-го поверху)

- фурнітура для ремонту офісних крісел (хрестовина, коліщата, пробки під колещата);

- абразивне коло (на верстат точило до майстерні хлопчиків).

1 202 грн.00 коп.

2.Транспортні витрати:

- доставка учнівських квитків;

- доставка актів щодо обстеження зелених насаджень, видалення та омолодження  до ГТН ДГП ДМР;

- доставка технічних паспортів будівлі школи до теплоенерго;

- доставка фурнітури для ремонту офісних крісел по школі;

- доставка документації  до ГТН ДГП ДМР ( накладні по бутильованній питній воді, підписання дефектних актів щодо поточного ремонту огорожі школи);

- доставка актів до методичного центру (отримання книг до шкільної бібліотеки ).

408 грн.00 коп.

3.Утримання оргтехніки  (заправка БФП).                                  120 грн. 00 коп.

4. Канцелярські товари:

- файли.

72 грн. 40коп.

5.Оплата екстреного мобільного зв`язку.

204 грн.00 коп.

ВСЬОГО:    2 006  грн. 40 коп.