Звіт щодо витрат коштів фонду сприяння розвитку КЗО «СЗШ №132» ДМР за травень 2020-2021н.р.

щодо витрат коштів фонду сприяння розвитку

КЗО «СЗШ №132» ДМР

за травень (05 місяць)

2020-2021н.р.

1. Господарчі витрати:

- уайсперит;

- рукавиці гумові;

- насадки на валіки для фарби;

- фарба водоемульсійна;

- бензин для газонокосарки;

- каністра для бензину;

- батарейки різні;

- клей, скоч кольоровий для розмітки;

- підставки під столові прибори на обідні столи шкільної  їдальні.

2 026 грн.30 коп.

2.Транспортні витрати:

- доставка учнівських квитків;

- доставка документації  до ГТН ДГП ДМР ( накладні по бутильованій питній воді, підписання дефектних актів щодо поточного ремонту огорожі школи, актів виконаних робіт  тощо);

- доставка дезінфікуючих (санітайзери, миючі) та захисних матеріалів (щитки, халати) для проведення ЗНО;

- доставка шкільної документації до поліції.

628грн.00 коп.

3.Оплата екстреного мобільного зв`язку.

204 грн.00 коп.

4.Утримання оргтехніки  (купівля картриджа).                          385 грн. 00 коп.

5.Державна перевірка манометрів та термометрів опалювальної системи закладу освіти                                                                                              800 грн. 00 коп.

6.Купівля лазерного багатофункціонального пристрою (принтер-копір-сканер 3в1)+USB кабель    в приймальню закладу освіти

7 689грн. 50 коп.

ВСЬОГО:    11 732  грн. 80 коп.