Гортаючи сторінки веселого літа 2013

01.06.13
День захисту дітей

Закінчився ще один навчальний рік. І знову настало веселе літечко. Широко розкрила школа свої двері, але не для навчання, а для відпочинку. ПДТВ "Парус" розпочав свою роботу. Сьогодні вся дзвінкоголоса малеча розважалася у парку, грали у різноманітні ігри, співали, танцювали, відпочивали.

03.06.13
Квітуча Рівненщина

День довкілля

ПДТВ "Парус" відправляєтся в мандри Україною.Перша наша заочна зупинка на квітучій Рівненщині. Малеча дізналася про сім головних чудес Рівненщини, взяла участь в святі "Сонце дитинства" та конкурсі малюнків "Мої улюблені квіти".

04.06.13
Весела Львівщина

День сміху

Гостинно зустрічає нас весела Львівщина. Переглянувши фільм "Наш Львів", діти дізнались історію Львова, взяли участь у конкурсі малюнку на асфальті "Веселе дитинство" та грі "Вернісаж усмішок".

05.06.13
Рідна Дніпропетровщина

День рідної землі

Про Дніпропетровщину ми знаємо багато. Але сьогодні вона відкрилася для нас по - новому. Ми відстежили історію міста  за допомогою фільма "Дніпропетровськ - з теперішнього в минуле". Дітлахи взяли  участь в конкурсі "Дніпропетровщина моя".

06.06.13
Літературна Полтавщина

День журналіста України

Подорожуємо Полтавщиною. Ця земля багата та щедра. Відбувся конкурс "Майстер слова". А до дня народження О.С. Пушкіна діти побували в країні "Мульті - пульті", переглянули мультфільми, створені за сюжетами казок поета.

07.06.13
Спортивна Донеччина

День спорту

В здоровому тілі - здоровий дух. Повітря, вода, сонце - наші найкращі друзі. Саме вони сьогодні під час "Веселих стартів" надавали нам наснаги. Під час бесіди " Про видатних спортсменів" діти мріяли і про свої майбутні спортивні досягення.

10.06.13
Талановита Житомирщина

День талантів

Сьогодні наша малеча мандрує Житомирщиною. Заочна оглядова екскурсія по місту перегорнула ще одну сторінку в книзі під назвою "Україна". Талановита малеча нашого табору співала, танцювала, розкривала свої таланти.

11.06.13
Дзвінкоголоса Черкащина

День пісні

Сьогодні в таборі день пісні, танців та неповторної краси. Конкурс української пісні пройшов  весело та гучно. А конкурс дівочої вроди підкреслив всю красу маленьких леді.

12.06.13
Славетна Київщина

День Слави

Київ - місто над Дніпром,

Місто гордості і слави

Української держави.

Сьогодні дітвора переглянула фільм " Київ - місто герой"; виготовила колажі про історію міста, прослухавши бесіду про  столицю України.

13.06.13
Майстерна Миколаївщина

День майстерності

Заочна подорож  познайомила нас із славетними майстрами  Миколаївщини. Чекаючи на свято Трійці,  в загонах були проведені бесіди: «Ой, земле, радістю умийся: прийде до нас Зелена Трійця!»

Серед дівчаток пройшов конкурс: «Україночка- щебетушечка», хлопчики показали свою майстерність, граючи в ігри.

14.06.13
Поетична Луганщина

День поезії

Вирушаємо до Луганщини. Заочне знайомство з письменниками пробуджує бажання відвідати бібліотеку і прочитати поетичні рядки про неповторний край. Фільм «Луганськ – місто краси» переконує нас в неповторності та неймовірній красі цього міста. Діти створили плакати, в яких передали любов до України, а конкурс пісні «Вгадай мелодію» наповнив життя табору веселими мелодіями та дитячим сміхом.

17.06.13
Мистецька Сумщина

День мистецтва

Урочистим та емоційним був мітинг, присвячений Дню пам'яті та надії. Насиченим, яскравим та цікавим був конкурс малюнку на асфальті "Хай завжди буде сонце". Сьогодні до нас завітали журналісти, і малеча дала справжнє інтерв'ю.Відеозвіт дивіться у розділі "Шкільне відео". А свої мистецькі здібності діти розкрили, взявши участь у виставці "Я - митець" та фестивалі " Крок до зірок".

18.06.13
Співуча Херсонщина

День танців та співу

Про національне вбрання Дніпропетровщини та Херсонщини діти дізнались побувавши в музеї національного одягу. Протягом дня малеча співала, танцювала, грала вігри, насолоджувалась літом.

19.06.13
Неповторна Одещина

День театру

Сьогодні вся дзвінкоголоса дітвора відправилась в похід до театру "Опери та балету" ,де переглянула спектакль "Котигорошко", а після солодкого відпочинку прослухала розповідь : Одеса - місто герой

20.06.13
Могутнє Запоріжжя

День дружби

Швидко сплинула табірна зміна...

Задоволена кожна дитина

Через рік зустрінемось знову-

Щоб відвідати "Парус" казковий.