Порядок забезпечення доступу

забезпечення доступу до публічної інформації

КЗО « Середня загальноосвітня школа № 132» ДМР

(затверджено наказом « Про затвердження  Порядку

доступу до публічної інформації» КЗО « Середня загальноосвітня школа №132»ДМР

від 24.02.2012р, №23/1)

1.Загальні положення

1.1.Порядок доступу до публічної  інформації КЗО « Середня загальноосвітня школа № 132» ДМР регулює питання оприлюднення публічної інформації та убезпечення права заявника ( фізичної, юридичної особи тощо) на доступ до публічної інформації , що зберігається в навчальному закладі.

1.2. Доступ до публічної інформації КЗО « Середня загальноосвітня школа № 132» ДМР забезпечується шляхом :

-      систематичного і оперативного оприлюднення інформації на         офіційному сайті школи   www.shkola132.klasna.com;

-       надання інформації за запитами на публічну інформацію.

1.3. КЗО « Середня загальноосвітня школа № 132» ДМР не надає інформацію за запитами , адресованими безпосередньо до вчителів закладу, а також інформацію , яка може бути отримана шляхом узагальнення аналітичної обробки даних або потребує створення в інший спосіб.

2.Оприлюднення публічної інформації  КЗО « Середня загальноосвітня

школа № 132»ДМР

2.1.Оприлюдненню  підлягає така інформація, що зберігається в КЗО   «Середня загальноосвітня школа № 132» ДМР:

-  Інформація про навчальний заклад ( організаційна структура,        цілі, повноваження, основні завдання, фінансові ресурси)

- Нормативно - правові та інші акти (крім внутрішньо                        організаційних),  прийняті ( видані) у навчальному закладі.

-  Інформація про розміщення місць для роботи з документами з        метою отримання інформації

-  Графік прийому громадян посадовими особами закладу.

2.2. Оприлюдненню  не підлягають:

-  Внутрішньоорганізаційні документи (доповідні, службові,пояснювальні            записки, довідки, звіти, інформації, акти, протоколи, матеріали конкурсів,        рекомендації, висновки,рецензії тощо), пов’язані з напрямками діяльності        закладу.

2.3. Оприлюднення публічної інформації.

2.3.1. Інформація , яка підлягає оприлюдненню , публікується на офіційному сайті навчального закладу – www.shkola132.klasna.com;

2.3.2. Інформація , яка підлягає оприлюдненню , публікується не пізніше      п’яти робочих днів з дня прийняття ( видання )документа,що містить публічну інформацію.

3.  Надання інформації за запитами.

3.1.  Запит на інформацію подається до заклад у на ім’я директора школи   в усній або письмовій формі :

- поштою на адресу: пр. Парусний, буд. 14, м. Дніпро,  49018.

- електронною поштою : [email protected];

- за телефоном – 773-03-96;

Під час подання запиту на інформацію заявник зазначає зручну форму    отримання інформації.

3.2. У разі подання запиту на інформацію в усній формі   відповідальний за реєстрацію документів , оформляє запит на паперовому носії ( згідно із затвердженими формами) зі слів заявника. При цьому в нижньому лівому куті останнього аркуша документа зазначається прізвище, ініціали працівника, який оформив запит, його номер телефону та підпис.

3.3.  Письмовий запит на інформацію може бути подано як у  довільний формі відповідно до вимог ст.19 Закону  України « Про доступ до публічної  інформації», так і шляхом заповнення затвердженою форми. У разі недотримання зазначених вимог навчальний заклад має право відмовити у задоволення запиту.

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію заявник може подати запит шляхом заповнення затверджених форм  КЗО « Середня загальноосвітня школа № 132» ДМР.

3.4. Навчальний заклад надає відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів з дня  отримання запиту.

У разі, якщо в запиті заявник зазначає, що запитувана інформація необхідна для захисту життя і свобод громадян, відповідь на запит надається не пізніше 48 годин з дня його отримання. При цьому  заявник повинен обґрунтувати вимогу термінового розгляду запиту.

У випадку, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або вимагає пошуку ,термін надання відповіді продовжується до 20 робочих днів директором  школи на підставі доповідної записки  виконавця , яка подається протягом п’яти робочих днів здати реєстрації запиту , з обґрунтуванням необхідності продовження терміну виконання і одночасним інформуванням заявника.

Якщо навчальний заклад не володіє інформацією,що запитується,але їй за статусом або характером діяльності відомо, хто нею володіє,вона направляє цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це заявника. У такому випадку відлік строку розгляду запиту на інформацією починається з дня отримання запиту належним розпорядником.

3.6. Робота із заявниками, що звернулися із запитами на інформацію про надання витягу з документів, фотографування, копіювання, сканування інформації  тощо з документів, що зберігається  в архівах закладу, проводиться в будівлі школи (на 1 поверсі , приймальня )

Після ознайомлення заявника з документами керівник закладу робить запис у відповідному журналі обліку робіт.

4.Оскарження дій (бездіяльності) посадових осіб.

Рішення, дії або бездіяльність посадових осіб навчального закладу з питань  надання публічної інформації можуть бути оскаржені заявником директору школи, вищому органу або суду.

Директор школи                                                                                                         С.Ч. Санжакова