Фінансовий звіт

На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.04.2011 №1/9-289 "Щодо  оприлюднення   інформації   про використання благодійних та спонсорських внесків", з метою інформування громадськості стосовно ефективності та прозорості використання добровільних пожертвувань та їх ретельного бухгалтерського обліку на цій сторінці нашого сайту систематично буде розміщуватися інформація щодо залучення та використання благодійної та спонсорської допомоги у нашій школі.

Шановні батьки!

Щира подяка Вам від усьго колективу КЗО "СЗШ №132" ДМР за підтримку життєдіяльності та функціонування закладу!

За укріплення матеріально-технічної бази!

За допомогу у ремонтах та благоустрої нашої школи!

Завдяки Вашій небайдужості, Вашій активності, Вашому розумінню - діти мають змогу приходити до затишної школи!

Дякуємо та сподіваємося на подальше співробітництво!

З повагою, колектив КЗО "СЗШ №132" ДМР

НАГАДУЄМО! Розрахунковий рахунок для переказу благодійних батьківських внесків

Новокодацької бухгалтерії р/р 31555323195804

Департамент гуманітарної політики,