Звіт щодо витрат коштів фонду сприяння розвитку КЗО "СЗШ №132" ДМР за літо 2019-2020 н.р.

щодо витрат коштів фонду сприяння розвитку

КЗО «СЗШ №132» ДМР

за літо 2019-2020 н.р.

1.Господарчі витрати:

- фарба для поточного ремонту школи, уайспиріт;

- електротовари (лампочки, батарейки);

-чистячі, миючі, дезінфікуючі засоби

- купівля замків.;

- сверло;

- відра;

- канцелярські товари (папір,, клей, конверти);

- послуги Укрпошти.

10 594 грн. 48 коп.

2.Утримання оргтехніки (заправка та ремонт БФП)                   960 грн. 00 коп.

3.Транспортні витрати (доставка будівельних матеріалів, методичної літератури, звітів тощо)                                                                                               1 323 грн.00 коп.

4.Державна перевірка манометрів  опалювальної системи закладу освіти

300 грн. 00коп.

5.Оплата робіт з покосу трави на подвір`ї  школи та прилеглої території до нього

500грн. 00коп

6. Оплата робіт по очищенню водонагріваючого  баку із заміною прокладки-фланцу в санвузлі дівчат на 2-му поверсі

750 грн.00 коп.

ВСЬОГО:  14 427 грн. 48 коп.