Звіт щодо витрат коштів фонду сприяння розвитку КЗО «СЗШ №132» ДМР за листопад 2019-2020н.р.

щодо витрат коштів фонду сприяння розвитку

КЗО «СЗШ №132» ДМР

за листопад (11місяць)

2019-2020н.р.

1. Господарчі витрати:

-  електротовари (лампи, електровиделка);

-  чистячі, миючі, дезінфікуючі засоби  (пакети для сміття,рідина для миття, рідке мило, мочалки металеві для прибирання, пакети для сміття різних розмірів, гумові рукавички для прибирання  тощо)

- будівельні матеріали (шпаклівка, колор, шпателі, силікон, бур, клеї різні, пінопласт, сітка образивна);

- замки та вставки для ремонту замків

3 966 грн.50 коп.

2.Транспортні витрати (доставка  звітів, книжок, оформлення документів школи тощо).                                                                                                 440 грн.00 коп.

3.Оплата екстреного мобільного зв`язку.

250 грн.00 коп.

4. Оплата робіт по ремонту штор жалюзі у кабінетах директора та заступника директора з АГЧ :

- повна заміна прищепок;

- повна заміна з’єднувачів;

- повна заміна  шнура;

- повна заміна ланцюжка;

- часткова заміна грузів.

900 грн.00 коп.

5. Оплата ремонтних робіт в кабінеті математики №27 :

- обрізання монтажної піни на відкосах вікон;

- утеплення відкосів пінопропеленом;

- шпаклівка відкосів;

- ґрунтування відкосів;

- фарбування відкосів;

- часткове розчищення стелі;

- встановлення бандажної сітки на стелю  в місцях, де стеля обвалилася в наслідок протікакання покрівлі;

-шпатлівка стелі;

- ґрунтування стелі;

- фарбування стелі.

3 950 грн.00 коп.

6. Оплата робіт по ремонту зовнішніх відкосів вздовж  обіднього залу та кухні школи:

- обрізання монтажної піни на відкосах;

- утеплення відкосів пінопропеленом;

- шпаклівка відкосів у декілька шарів з встановленням бандажної сітки та конташульців;

- ґрунтування відкосів в декілька шарів;

- фарбування відкосів та частково фасаду;

7 600грн.00 коп.

7. Річна підписка: - «Рятувальник»;

-«Безпека Придніпров`я».

757 грн.75 коп.

ВСЬОГО:    17 864  грн.25 коп.