Звіт щодо витрат коштів фонду сприяння розвитку КЗО «СЗШ №132» ДМР за жовтень 2020-2021н.р.

щодо витрат коштів фонду сприяння розвитку

КЗО «СЗШ №132» ДМР

за жовтень (10місяць)

2020-2021н.р.

1. Господарчі витрати:

-  серветки для прибирання;

- замки для сейфу та дверей;

- клей для лінолеуму;

- болти меблеві;

- масло машинне для газонокосарки;

- бензин для газонокосарки

685 грн. 10 коп.

2.Утримання оргтехніки  (заправка БФП).                                      240 грн. 00 коп.

3.Транспортні витрати (доставка  звітів, книжок, оформлення документів школи тощо).                                                                                                 406 грн.00 коп.

4. Державна перевірка лічильника холодного водопостачання в школі  .

300 грн.00 коп.

5.  Закупівля канцелярських товарів (клей, конверт по Україні)    34 грн.60 коп.

6. Ремонт гардини з коридору П поверху                                          30 грн.00 коп.

ВСЬОГО:    1 695  грн. 70 коп.