Звіт щодо витрат коштів фонду сприяння розвитку КЗО «СЗШ №132» ДМР за травень 2019-2020н.р.

1. Господарчі витрати:

-  електротовари (електровиделки);

- будівельні матеріали (клей 555, піна монтажна, шпаклівка по дереву, круг відрізний, гачки для шафи під ключі, дерев`яні тримачі для садового інструменту);

- сантехнічні товари (кран кульковий, крани пластикові, кут пластик, гофра  для унітазу, силікон);

- рукавиці  для будівельних робіт та для прибирання подвір`я школи.

1 209 грн. 50 коп.

2.Транспортні витрати (доставка  звітів, книжок, оформлення документів школи тощо).                                                                                                 362 грн.00 коп.

3. Оплата робіт по ремонту  2-х бойлерів:

- на мийці  їдальні школи проведено заміна термозапобіжника у бойлері «GORENJE»;

- на 3-му поверсі проведено чистку бойлера «TESY»  із заміною 2-х сухих тенів й  прокладки-фланцу.

1 000 грн.00 коп.

ВСЬОГО:    2 571  грн. 50 коп.