Звіт щодо витрат коштів фонду сприяння розвитку КЗО «СЗШ №132» ДМР за грудень 2019-2020н.р.

щодо витрат коштів фонду сприяння розвитку

КЗО «СЗШ №132» ДМР

за грудень (12місяць)

2019-2020н.р.

1. Господарчі витрати:

-  електротовари (електровмикачі, елементи живлення);

-  чистячі, миючі, дезінфікуючі засоби  (рідина для миття підлоги, серветки для прибирання  тощо)

- будівельні матеріали (клей для лінолеуму);

- сантехнічні товари (зворотній клапан для водогрійного баку,  шланг в металевій сітці, кран кульковий);

- канцелярські товари (планер).

1 353 грн.20 коп.

2.Транспортні витрати (доставка  звітів, книжок, оформлення документів школи тощо).                                                                                                 377 грн.00 коп.

3.Оплата екстреного мобільного зв`язку.

250 грн.00 коп.

4. Оплата робіт по ремонту 2-х водогрійних баків на мийці  їдальні школи :

- заміна термопоту на одному баці;

- заміна одного тену  на другому баці;

- заміна зворотного клапану;

- встановлення шланги;

- встановлення кулькових кранів.

1 200 грн.00 коп.

ВСЬОГО:    3 180  грн.20 коп.