28 черв. 2024

Диктант до Дня конституції у Дніпровському метро

Сьогодні, на станції метро Вокзальна, відбувся захід, присвячений Дню Конституції України – традиційний диктант. Цього року захід проводився вже вчетверте і зібрав понад 500 учасників, які виявили бажання взяти участь у популяризації української мови та перевірці своїх знань. До заходу долучилися і наші вчителі, учні та батьки. Організатори заходу підготували цікаву програму, яка не залишила байдужими жодного з присутніх.
21 черв. 2024

Незабутнього літа!

Ось і закінчився відпочинок у нашому таборі "Парус Дитинства". Але літо у самому розпалі... Бажаємо Вам...
18 черв. 2024

Гортаючи сторінки веселого літа 2024

Щасливі, творчі, пізнавальні, активні, спортивні, цікаві й незабутні канікули у вихованців пришкільного табору "Парус Дитинства" при Дніпровській гімназії 132
2 черв. 2024

Прощавай, початкова школо!

Швидко промайнуло навчання в початковій школі... Любі мої випускники, пишаюся, що ми були разом ці 4 роки! Творчих досягнень та світлого майбуття! З повагою та любов'ю❤, Ваша перша вчителька Наталія Анатоліївна.
31 трав. 2024

Звіт директора перед громадськістю

Звіт директора Дніпровської гімназії №132 Дніпровської міської ради перед педагогічним колективом та громадськістю за підсумками 2023/2024 навчального року
30 трав. 2024

Прощавай 1-В клас!!! Зустрінемося в 2-В класі !!!

В 1-В класі пролунав останній дзвоник 2024
27 трав. 2024

23 травня-День Героїв України

23 травня в Україні святкують День Героїв. Це національне свято, під час якого вшановують борців за свободу і незалежність нашої держави. Здобувачі освіти 7-А класу впевнені-кожен з нас сьогодні герой! Кожен, хто бодай чимось долучився до перемоги – медичною допомогою, волонтерством, а найбільше ті, хто на полі пою боронить Україну. Слава Україні! Героям слава!
18 трав. 2024

Національна руханка в вишиванках "Дякуємо ЗСУ"

1-А клас приєднався до проведення Національної руханки в вишиванках «Дякуємо ЗСУ» до Міжнародного дня вишиванки за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.
17 трав. 2024

1-В клас приєднався до проведення Національної руханки в вишиванках «Дякуємо ЗСУ» до Міжнародного дня вишиванки за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.
17 трав. 2024

Знай і виконуй правила дорожнього руху

У 2-Б класі пройшла виховна година «Знай і виконуй правила дорожнього руху». Учні поглибили знання про правила дорожнього руху та ознайомились з основними дорожніми знаками і сигналами світлофора, розгадували загадки, провели вікторину «Це я ,це я,це всі мої друзі!» та намалювали малюнки на тему «Наш друг- дорожній рух»