2 квіт. 2024

Інформаційні хвилинки до Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм

Учні 3-х класів, переглянувши мультфільми "Дивовижні речі трапляються" ,"Петрик і фонтани", які знайомлять та вчать, як правильно ставитися до таких особливих людей. Діти зрозуміли, що ми різні, але заслуговуємо на увагу та підтримку.

"Сила любові"

Виховна година "Сила любові" до Всесвітнього Дня поширення знань про аутизм пройшла у 2-Б класі, де учні продемонстрували, що всі діти - це одна велика, оповита сонячним світлом родина, де панує не осуд та несприйняття, а мир, злагода і взаєморозуміння. На згадку про цей захід одягли сині речі та блакитні стрічки.що продемонстрували підтримку та єдність усіх дітей. Переглядали улюблені мультфільми, малювали малюнки
2 квіт. 2024

Флешмоб "Одягни блакитне або синє"

2-го квітня, у Міжнародний день інформування про аутизм, люди усього світу носять одяг синього або блакитного кольору. Цього року здобувачі освіти 2- А класу долучилися до флешмобу " Одягни блакитне або синє". Ми пам'ятаємо, що діти з аутизмом є невід'ємною та повноправною частиною нашого суспільства!
2 квіт. 2024

Всесвітній день поширення інформації про аутизм

Наші першачки долучилися до флешмобу "Одягни блакитну стрічку"

Весело й корисно провели канікули учні 9-А та 9-Б класів

Здобувачі освіти 9-А та 9-Б класів відвідали Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії і інформаційних технологій

Весняні канікули в 7-В класі

Квіти вважаються прикрасою нашого життя. Вони всі прекрасні, за що їх називають очима природи. Сьогодні учні 7-В класу переглянули відео ролик про квіти, дізналися про різні цікаві факти та обговорили питання дбайливого ставлення до природи

Хай буде весна!

Учні 1-А класу зустрічали лелек - вісників весни.
28 бер. 2024

Мандаринове свято

На весняних канікулах учні 3-Г класу провели цікаве розважальне свято "Мандаринове свято в Україні"
28 бер. 2024

Навчальний проєкт "Українська кухня"

Під заходу діти познайомилися з традиційними українськами стравами, учитель познайомила із забутими стародавніми стравами. Діти працювали групами, кожна група підготувала свій проєкт!Пишаймося традиціями та звичаями нашого народу!
27 бер. 2024

А вже весна, а вже красна!

Під час весняних канікул у 2-А класі пройшов майстер- клас із виготовлення весняних квітів. Діти відгадували загадки про квіти, співали веснянки, а також виготовили чудову весняну квітку тюльпан.