21 лют. 2024

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, учні перших класів відвідали музей гімназії «Неньчина світлиця»

#деньрідноїмови

День рідної мови у 8-А класі

8 - А клас завітав до літературної вітальні. Звучали прекрасні слова про мову, її красу і неперевершеність. Існує мова - існує народ.Тож плекаймо мову - колиску української ідентичності.
21 лют. 2024

"Яка ж ти чудова -українська рідна мова!"

Казковий світ мови сьогодні запросив до себе учнів 3-А класу . Прекрасні вірші, загадки, прислів'я - це є найцінніший скарб нашого народу, з яким познайомилися учні протягом своєї мандрівки.

Всесвітній День рідної мови в 4-А

Мелодійна, неповторна, світанкова та осяйна. Рідна мова, рідне слово, щира, ясна та дзвінка. До Всесвітнього Дня рідної мови учні 4-А класу подорожували "перлинами" української.

Міжнародний день рідної мови

Українська мова - одна із головних цінностей нашої країни, наша гордість і скарб. Вона визнана однією із найкрасивіших мов світу. І сьогоднішнє свято в 2-В класі присвячене нашій мові

Міжнародний день рідної мови

Мова-душа народу,її генетичний код. Материнське слово є для нас оберегом. Пишаємося рідною мовою, бережімо, плекаймо. Учні 6-Б класу провели вікторину "Скарби рідної мови "Для того, щоб відшукати скарби, виконували завдання з фразеології,синонімії, орфографії. Знати і берегти рідну мову-обов'язок кожного.

"Я люблю рідну мову!"

Сьогодні в 2-Б класі відбувся брейн-ринг до Дня рідної мови "Я люблю рідну мову". Учні вивчали прислів’я, приказки про мову, грали в гру "Мовні перегони".Розшифрували анаграми. Намалювали малюнки "Ми - українці" та прийшли до висновку, що українська мова- наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна, як держава.

Учні 1-А, 1-Б, 1-В класів пам'ятають Героїв Небесної Сотні

#День_памяті_Героїв_Небесної_Сотні
20 лют. 2024

«Небесна сотня. Вони загинули за Україну»

Сьогодні вся країна схиляє голову перед Героями Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби зі злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну - власне життя. Учні 9 А класу вшанували пам'ять загиблих Героїв.
20 лют. 2024

"А сотню вже зустріли небеса"

Учні 4-Б класу приєдналися до міської акції " Герої не вмирають" з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні. Переглянули анімовану презентацію з інтерактивними завданнями. Виготовили янголів пам'яті. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять українців, чиє життя забрала війна