Звіт щодо витрат коштів фонду сприяння розвитку КЗО «СЗШ №132» ДМР за вересень 2020-2021н.р.

щодо витрат коштів фонду сприяння розвитку

КЗО «СЗШ №132» ДМР

за вересень (09місяць)

2020-20210н.р.

1. Господарчі витрати:

-  електротовари (лампочки, батарейки);

- рушники паперові, пакети для сміття;

- сантехнічні матеріали (кран кульковий, заглушка для каналізаційної труби, кріплення для унітазів  тощо.) ;

- окуляри захисні та металева заготовка для майстерні хлопців;

- ручка для замка;

- граблі вієрні.

767 грн. 70 коп.

2.Утримання оргтехніки  (заправка БФП).

360 грн. 00 коп.

3.Транспортні витрати (доставка  звітів, книжок, оформлення документів школи тощо).

419 грн.00 коп.

4.Покупка мобільної колонки для кабінету музики.                  801 грн.00 коп.

5.Концелярські товари (коректори, клей, закладки, журнали)  289 грн.10 коп.

6.Покупка розмітки для полу в коридорах школи «Дистанція 1,5м.».

440 грн.00 коп.

ВСЬОГО:    3 076 грн. 80 коп.