День Цивільного захисту в 3-А класі

У 3-А класі проведено урок "Молодшим школярам про мінну безпеку". Діти дізналися про вибухонебезпечні предмети, в яких місцях вони можуть приховуватись та яких правил безпечної поведінки потрібно дотримуватись, якщо побачили міну чи боєприпас.

День Цивільного захисту в 7-В класі

Вже минуло 38 років з того дня, коли відбулася ядерна катастрофа на Чорнобильській атомній електростанції. Ця катастрофа стала найбільшою за всю історію ядерної енергетики за кількістю загиблих і потерпілих від ії наслідків людей. Сьогодні учні 7-В класу переглянули відео ролик "16 маловідомих фактів про Чорнобиль" та згадали перебіг подій тієї жахливої трагедії
25 квіт. 2024

26 квітня- Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу.

Здобувачі освіти 7- А класу вшанували пам'ять ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Висловили найщиріші слова вдячності та доземний уклін за високу громадянську позицію. Їх подвиг назавжди увійшов до літопису мужності і патріотизму українського народу.
21 квіт. 2024

Чорнобривців насіяли діти 1-В класу

Чорнобривців насіяли діти 1-В класу до Дня довкілля України. #День_довкілля #Дніпро_квітучий
19 квіт. 2024

Міста-герої-міста Героїв!

6 березня 2022 року Президент України Володимир Зеленський встановив відзнаку "Місто-герой України" для відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, виявлених у захисті своїх міст під час відсічі збройної агресії РФ проти України. Здобувачі освіти 8 – Б класу пишаються нашими героїчними містами! Слава Україні! Ми неодмінно переможемо у боротьбі за свою землю, незалежність та честь!
17 квіт. 2024

Міста-герої-міста Героїв!

7-А пишається нашими героїчними містами! Слава Україні! Ми неодмінно переможемо у боротьбі за свою землю, незалежність та честь!
8 квіт. 2024

Флешмоб «White card» за підтримки ЮНІСЕФ в Україні.

Учні 1-А класу взяли участь у флешмобі учні 1-А класу взяли участь у флешмобі «White card», що пройшов за підтримки ЮНІСЕФ в Україні., що пройшов за підтримки ЮНІСЕФ в Україні.
5 квіт. 2024

"Булінг у шкільному колективі"

Учні 4-А класу переглянули відео ролик "Булінг у шкільному колективі" та зробили певні висновки. Захищаємо свої права! Зупинимо булінг разом!

«Україна- єдина»

Учні 2-Б класу взяли участь у руханці «Україна- єдина». Бути активними і концентрованими- це здорово! Діти із задоволенням й радістю виконували руханку
5 квіт. 2024

Учні 1-В класу взяли участь у флешмобі «White card», що пройшов за підтримки ЮНІСЕФ в Україні.

#WhiteCard #УФСЗР #Спорт_заради_розвитку #sport_for_development #BeyondSport #peace #sport