17 жовт. 2015

Учні 6-А класу здійснили подорож до м. Запоріжжя

З метою розширення і поглиблення національно-громадянських і військово-патріотичних уявлень і знань, учні 6-х класів здійснили захоплюючу подорож до міста Запоріжжя, в ході якої відвідали музей "Запорізська Січ" на острові Хортиця, виставу кінного театру, музей зброї.
16 жовт. 2015

Благодійна ярмарка "Золотава осінь в школу завітала"

Сьогодні в школі відбувся благодійний ярмарок, кошти від якого будуть передані солдатам в зоні АТО.

Зустріч учнів 8-А классу з керівником спортивно-стрілкового клубу

Відбулася зустріч учнів 8-А класу з Ярцевим Вадимом Петровичем, який є керівником спортивно-стрілкового клубу "Дніпро"

Учні 10-го класу зустрілися з учасником бойових дій у зоні АТО

Учні 10-го класу зустрілися з учасником бойових дій у зоні АТО старшим сержантом 20-го окремого мотопіхотного батальйону Малюком Сергієм Валерійовичем.

Півгодинки на цікавинки

Учні 3-А класу взяли участь в районному конкурсі "Півгодинки на цікавинки", де вони мали змогу продемонструвати свої знання з казок народів світу, знання компонентів українських страв, корисних властивостей овочів та здорового харчування, а також знання по догляду та утриманню домашніх тварин.

Відзначення Дня українського козацтва

З метою виховання громадської позиції, національної гідності і свідомості, любові до своєї Батьківщинии, готовностізахищати свій рідний край; з метою загартування козацького руху й тіла, формування здорового способу життя, зміцнинню дружби в дитячому колективі для учнів 6-х класів пройшли "Козацькі розваги"

Вфдзначення Дня захисника України

З метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, збереженню та розвитку національних військових традицій в школі пройшов єдиний урок-реквієм.
10 жовт. 2015

Острів Хортиця та кінний театр

7-А та 7-Б класи побували у м. Хапоріжжя
2 жовт. 2015

Привітання педагогів

В актовій залі відбувся святковий концерт до Дня Вчителя
2 жовт. 2015

Вітаємо Вас, любі педагоги!

Святкуємо Всесвітній день вчителя!