9 трав. 2024

День Європи в Україні

Здобувачі освіти 7-А класу подивились освітнє відео про історію і традиції свята, і усвідомили, що цей день насамперед - про єдність, взаємопідтримку та повагу. Україна довела, що поділяє європейські цінності. Щодня ми захищаємо їх, захищаємо нашу свободу і кордони . Щодня ми наближаємо країну до членства у Європейському Союзі. Бо Україна - це серце Європи.
8 трав. 2024

День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років

До Дня пам'яті та примирення здобувачі освіти 4-А класу пограли у квест-гру "Квітка маку в українських традиціях", зробили об'ємну аплікацію та вшанували пам'ять людей, які загинули від бойових дій та окупації міст. Сьогодні, як і в часи Другої світової війни, єдиний шлях відновлення миру-перемогти загарбника. Слава Україні! Героям слава!
8 трав. 2024

"Це святе травневе свято треба серцем відчувати!"

8 травня 7-А клас вшановує подвиг українського народу, його вагомий внесок у перемогу у Другій світовій війні, висловлює повагу усім борцям проти нацизму, увічнює пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни. Також у цей травневий день ми утверджуємо спадкоємність традицій воїнів – переможців нацизму та нинішніх захисників нашої Вітчизни!
3 трав. 2024

Великодній кошик для воїнів ЗСУ

Напередодні Великодніх свят в гімназії проведено благодійну акцію «Великодній кошик для воїнів ЗСУ». Щоб приємні миті світлого свята Христового Воскресіння відчули наші захисники та захисниці, учні, батьки та вчителі зібрали великодні гостинці: паски, солодощі, чай, каву, малюнки та обереги для наших бійців. Щиро дякуємо всім хто долучився до акції для наших захисників та захисниць.
1 трав. 2024

Діалоги про війну

У рамках освітнього проєкту "Діалоги про війну" в безпечному кінозалі гімназій 132 першокласники гортали відеосторінки "Книги-Мандрівки. Нескорені". Вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.
30 квіт. 2024

Вітаємо педагогічний колектив перших класів!

Вітаємо з нагородами за участь у встановленні Національного рекорду у флешмобі «White card», що пройшов за підтримки ЮНІСЕФ в Україні.

День пам'яті Чорнобильської катастрофи

Учні 3 - А класу вшанували пам'ять загиблих героїв і віддали данину пошани всім ліквідаторам аварії, які жертвували найдорожчим – своїм здоров'ям і життям

День Цивільного захисту в 2-Б класі

Сьогодні учні 2-Б класу переглянули відео "Як себе поводити в екстремальних ситуаціях", провели вікторину "Тривога! Як діяти під час тривоги?" та оформили виставку малюнків "Будь обережним!"

Увага! Важлива інформація

Звіт директора перед громадськістю

День цивільного захисту в 1-В класі

Дякуємо представникам ДСНС України в Дніпропетровській області за цінну інформацію, яку вони передали нашим дітям.