30 квіт. 2024

Вітаємо педагогічний колектив перших класів!

Вітаємо з нагородами за участь у встановленні Національного рекорду у флешмобі «White card», що пройшов за підтримки ЮНІСЕФ в Україні.

День пам'яті Чорнобильської катастрофи

Учні 3 - А класу вшанували пам'ять загиблих героїв і віддали данину пошани всім ліквідаторам аварії, які жертвували найдорожчим – своїм здоров'ям і життям

День Цивільного захисту в 2-Б класі

Сьогодні учні 2-Б класу переглянули відео "Як себе поводити в екстремальних ситуаціях", провели вікторину "Тривога! Як діяти під час тривоги?" та оформили виставку малюнків "Будь обережним!"

Увага! Важлива інформація

Звіт директора перед громадськістю

День цивільного захисту в 1-В класі

Дякуємо представникам ДСНС України в Дніпропетровській області за цінну інформацію, яку вони передали нашим дітям.

Чорнобиль - біль серця

Чорнобиль...І зараз з болем у серці згадуємо про ці події. 8-А клас хвииною мовчання вшанували пам'ять тих, хто врятував світ.

Чорнобиль...Трагедія...Па'ять...

26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. У 2- А класі пройшла година спілкування, під час якої здобувачі освіти зрозуміли, що людське життя – безцінне, і будь-які експерименти та наукові впровадження перш за все мають бути безпечними для людства, для нашого майбутнього, для життя на планеті Земля.

День пам'яті Чорнобильської трагедії

У 5-А класі пройшла виховна година, присвячена 38-ій річниці аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала однією з найстрашніших катастроф за всю історію ядерної енергетики
25 квіт. 2024

Міста Героїв України

В 6-А класі було проведено виховну годину, під час якої учні ознайомилися з історією міст, які називають Героями та подіями оборони цих міст у 2022 році: Волноваха, Гостомель, Маріуполь, Харків, Херсон, Чернігів, Буча, Ірпінь, Миколаїв, Охтирка – ці десять міст, а ще багато інших міст та містечок, селищ та сіл, які героїчно боролися і продовжують боротися проти збройної агресії. Єдність українців забезпечила успіх захисту держави з перших годин 24 лютого. Відзначаємо зусилля усіх, хто захищав державу чи допомагав це робити. Наші міста стали містами героїв, наші села стали селами героїв – людей, які допомагали вистояти одне одному і державі.
25 квіт. 2024

День Цивільного захисту в 6-А класі

Учні класу переглянули та обговорили відеоролики: «Обережно! Вибухонебезпечні предмети!», «Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру»., « Техногенні катастрофи. Наслідки.»