День Європи в 3-А класі

У рамках Дня Європи в 3-А класі відбулася година спілкування. Діти переглянули презентацію, з якої дізналися про історію і традиції свята, цікаві факти про країни Європи, виконали цікаві пізнавальні завдання

День Європи в 7-В класі

День Європи - свято, що відзначається 9 травня в Україні, Європейському Союзі та інших країнах на визначення миру та єдності на європейському континенті. Сьогодні учні 7-В класу переглянули відео ролик до Дня Європи, дізналися про історію цього свята та традиції святкування.

День Європи в Україні

Здобувачі освіти 7-А класу подивились освітнє відео про історію і традиції свята, і усвідомили, що цей день насамперед - про єдність, взаємопідтримку та повагу. Україна довела, що поділяє європейські цінності. Щодня ми захищаємо їх, захищаємо нашу свободу і кордони . Щодня ми наближаємо країну до членства у Європейському Союзі. Бо Україна - це серце Європи.

День памʼяті та примирення у 2-Б класі

Діти 2-Б класу на виховній годині згадали про непересічну роль українців у перемозі в Другій світовій війні, висловили повагу всім борцям проти нацизму, увінчали памʼять загиблих воїнів, жертв війни

День пам’яті та примирення

Друга світова війна не оминула жодної української родини. Учні 3- А класу вшанували пам'ять загиблих під час Другої світової війни. Вічна пам'ять і вічна шана усім загиблим...
8 трав. 2024

1-В клас ПАМ'ЯТАЄ... Ніколи знову!

В День пам'яті та примирення ми складаємо шану всім, хто віддав своє життя за мир і свободу нашої країни.

День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років

До Дня пам'яті та примирення здобувачі освіти 4-А класу пограли у квест-гру "Квітка маку в українських традиціях", зробили об'ємну аплікацію та вшанували пам'ять людей, які загинули від бойових дій та окупації міст. Сьогодні, як і в часи Другої світової війни, єдиний шлях відновлення миру-перемогти загарбника. Слава Україні! Героям слава!
8 трав. 2024

"Це святе травневе свято треба серцем відчувати!"

8 травня 7-А клас вшановує подвиг українського народу, його вагомий внесок у перемогу у Другій світовій війні, висловлює повагу усім борцям проти нацизму, увічнює пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни. Також у цей травневий день ми утверджуємо спадкоємність традицій воїнів – переможців нацизму та нинішніх захисників нашої Вітчизни!
3 трав. 2024

Великодній кошик для воїнів ЗСУ

Напередодні Великодніх свят в гімназії проведено благодійну акцію «Великодній кошик для воїнів ЗСУ». Щоб приємні миті світлого свята Христового Воскресіння відчули наші захисники та захисниці, учні, батьки та вчителі зібрали великодні гостинці: паски, солодощі, чай, каву, малюнки та обереги для наших бійців. Щиро дякуємо всім хто долучився до акції для наших захисників та захисниць.
1 трав. 2024

Діалоги про війну

У рамках освітнього проєкту "Діалоги про війну" в безпечному кінозалі гімназій 132 першокласники гортали відеосторінки "Книги-Мандрівки. Нескорені". Вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.