29 жовт. 2015

Учні 4-А класу відвідали музей історії Будинку творчості

Учні 4-А класу разом з вчителем Костючук А.І. та членом батьківського комітету Д'ячук М.А. відвідали музей історії Будинку творчості. Заступник директора Будинку творчості Ірина Миколаївна познайомила з історією становлення роботи позашкільного закладу Ленінського району, з музеєм прикладного мистецтва. Діти з цікавістю слухали розповідь Ірини Миколаївни, а коли побачили стенд про нашу школу радості не було меж.
29 жовт. 2015

Вітаємо Василик Валентину Олександрівну!

Указом Президентом України від 04.10.2015 року № 567/2015 Валентині Олександрівні присвоєно почесне звання "Заслужений вчитель України".
28 жовт. 2015

Вітаємо Вострову Людмилу Петрівну!

Вострова Людмила Петрівна отримала сертифікат від Express Publishing за курс креативного і ефективного навчання мовам
28 жовт. 2015

В країні дорожніх знаків

Сьогодні у 1-В класі пройшов захід "У країні дорожніх знаків". Учні згадали і познайомились з дорожніми знаками, пограли у гру "Перехрестя"

Національно-патріотичне виховання

З метою національно-патріотичного виховання учні шостих класів відвідали Дніпропетровський національний Історичний музей ім. Д.І. Яворницького та монумент Вічної Слави.

Акваріум прысноводних риб

Учны 7-А та 7-Б класыв выдвыдали акварыум прысноводних риб та парк Т.Г. Шевченко

"Вірний наш помічник-книга"

Учні 2-В класу здійснили подорож у світ книг "Вірний наш помічник-книга".

Книжкове царство

Учні 2-А та 2-Б класів відвідали філіал №2 централізованої системи бібліотек для дітей м. Дніпропетровськ. Захоплюючі розповіді працівників бібліотеки викликали позитивні емоції та захоплення.
27 жовт. 2015

Легкоатлетический забег "Две мили мира"

26 жовт. 2015

Дніпропетровський планетарій