Міжнародний День рідної мови

З нагоди відзначення Міжнародного Дня рідної мови учні 10-А та 11-А класів писали єдиний диктант "Мова - безсмертя народу".

Міжнародний День рідної мови

З нагоди відзначення Міжнародного Дня рідної мови в 4-В класі пройшов урок позакласного читання "Рідна мова - українська!"

Міжнародний День рідної мови

З нагоди відзначення Міжнародного Дня рідної мови учні 1-Б класу відвідали районну бібліотеку, де для дітей було проведено вікторину за казками видатних письменників та конкурс віршів рідною мовою.

Міжнародний День рідної мови

З нагоди відзначення Міжнародного Дня рідної мови в 1-В класі пройшов урок "Ніжна, мила, світанкова - українська моя мова!"

Міжнародний День рідної мови

З нагоди відзначення Міжнародного Дня рідної мови учні 8-А класу презентували проект "Лине Україною мова серцю мила".
21 лют. 2019

«Кращої, ніж рідна, мови не буває…»

Учнями 4-А класу була проведена інформаційна хвилинка «Кращої, ніж рідна, мови не буває…». У ході цього заходу учні дізналися, що мова - одне із багатьох див, створених людьми, перейнялися гордістю за красу та велич рідної мови.

Міжнародний День рідної мови

З нагоди відзначення Міжнародного Дня рідної мови в 4-А класі був проведений захід “У ріднім слові - цілий світ”
20 лют. 2019

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

З метою вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні, виховання патріотичної свідомості, прищеплення любові до Батьківщини в школі пройшли уроки патріотизму "Піднялась Небесна Сотня вдаль, спокій наш з небес оберігати".
20 лют. 2019

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

З метою виховання патріотичної свідомості, прищеплення любові до Батьківщини, вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні день було розпочато з загальношкільного виконання державного гімну.
19 лют. 2019

Урок з всесвітньої історії

У 6-А класі проведено урок з всесвітньої історії "Давньогрецька міфологія. Олімпійські ігри". Учні поглибили знання про культуру Давньої Греції та ознайомились з подвигами міфічних героїв.