7 лют. 2019

Оголошується набір учнів до 1 класу

З 11 лютого по 31 травня 2019 року оголошується прийом заяв на зарахування дітей до 1-го класу на 2019-2020 навчальний рік.
7 лют. 2019

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку "Зоологічна галерея"

Учні нашої школи: Красногрудова Валерія (6-В клас), Швець Анастасія, Демченко Поліна (6-А клас), Роскоша Анастасія (7-А клас), Костюченко Надія, Дрьомова Анастасія (8-А клас), Пухачова Анна (9-А клас), Донченко Вікторія (10-А клас), взяли участь у міському етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Зоологічна галерея".
6 лют. 2019

Всеукраїнський конкурс "Земля-наш спільний дім" ("Екотворчість")

Команда учнів нашої школи взяла участь у відбірковому турі Всеукраїнського конкурсу "Земля-наш спільний дім"
6 лют. 2019

Безпечний інтернет

Сьогодні учні 5-Б класу разом з психологом школи обговорювали питання впливу інтернету на свідомість та орієнтацію у сучасному світі. Розмова вийшла жвавою, бо вона зачепила життєві інтереси учнів.
4 лют. 2019

Карантин!

Призупиняється навчання в 6-В класі.

ІНТЕРАКТИВНІ І КРЕАТИВНІ

У 4-А класі пройшов урок інформатики. На занятті кожен учень зумів створити свою власну презентацію. Юний творець презентував її однокласникам і отримав задоволення від цікавої роботи.

Формула успіху

Учні 11-А класу взяли участь у відбірковому турі міського конкурсу "Формула успіху".

"Школа і поліція"

Продовжено роботу щодо впровадження просвітницько-профілактичної програми "Школа і поліція". Сьогодні зі шкільним офіцером зустрілися учні 4-А, 4-Б та 4-В класів. Під час зустрічі повторили "10 головних правил безпеки".
29 січ. 2019

Вікторина "Птахи, що зимують"

Учні 2-В класу пригадали своїх улюблених птахів. Провели вікторину "Птахи, що зимують" та конкурс малюнків.
29 січ. 2019

Пам'ятай про Крути

З метою вшанування пам'яті молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути, в школі пройшли уроки-пам'яті "Юних сміливців лиш жменька була - із серцем зі сталі і духом з граніту.."