17 груд. 2018

Діти - дітям

Вже стало доброю традицією підтримувати дітей, які знаходяться на Сході України. У цьому році ми стали справжніми чарівниками: учні нашої школи підготували вітальні листівки, солодощі і передали їх через голову БФ "За майбутнє України" Олену Лучко дітям в Луганську область.

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у 4-В класі пройшла класна година

Тиждень права

У рамках Тижня права в 7-А класі проведено урок-диспут "Ми - за права людини, ми - проти булінга!"
14 груд. 2018

Я кажу: "НІ - наркотикам!"

Учні 9-А, 9-Б та 10-А класу відвідали лекцію Марини Грибанової "Правда о наркотиках!"

Тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху в 5-А, 6-Б та 10-А класі проведено бесіди: "Моя безпечна дорога до школи"...

Вітаємо!

Наша школа отримала грамоту учасника рекорду України "Наймасовіший урок добра".

Тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху в 6-В класі пройшов урок-практикум "Я - пішохід", а в 6-А класі вікторина "Знай правила дорожнего движения, как таблицу умножения!"

Карантин!

Призупинено навчальний процес у 8-Б класі

Тиждень початкової школи

У рамках декади початкових класів в 2-А класі проведено виховний захід "Книга-мудрий, старий друг, книга знає все навкруг". Під час заняття учні вчились правильно підбирати книги для читання, розширювали уявлення про значення книг у житті людини, розвивали навички бережного ставлення до неї.

Тиждень початкової школи

У рамках Тижня початкової школи у 2-Б класі проведено урок з російської мови з використанням ІКТ "Написания слов с чк, чн, нщ".