11 груд. 2018

Допомога птахам узимку

Годівницю для пташок майстрували ми завзято, об'єдналися в гурток я, дідусь і тато! Учні 1-Б класу.

Умій сказати НІ

У рамках декади початкових класів в 4-В класі пройшов відкритий урок з основ здоров'я "Умій сказати НІ"

Вітаємо Пучкову Ольгу!

Вітаємо ученицю 6-А класу Пучкову Ольгу, яка посіла 3 місце в районній олімпіаді з математики!

Вітаємо Мусієнка Арсенія!

Вітаємо учня 9-А класу Мусієнка Арсенія, який посів 2 місце в районній олімпіаді з математики!

Я маю право!

У рамках проекту "Я маю право!" учні 4-В класу створили презентацію "Права дитини" та переглянули фільм "Кожна дитина має право на право".

Тиждень права

З нагоди проголошення загальної декларації прав людини, у рамках реалізації правопросвітницького проекту " Я маю право!" в 1-11 класах проведено єдину класну годину "Права людини".
7 груд. 2018

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Протягом тижня в школі були проведені інформаційно виховні заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

День Збройних Сил України

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України учні 11-А класу продемонстрували фізичні навички з класичної боротьби.

День Збройних Сил України

Сьогодні в школі пройшли єдині класні години до Дня Збройних Сил України.
6 груд. 2018

Правила поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій

У зв'язку з введенням воєнного стану на окремих територіях України учні 8-11 класів зустрілися з командиром ДВГРЗ Гричем Р.О. та прослухали лекцію щодо правилами поведінки з вибухо-небезпечними предметами та правил поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій.