Півгодинки на цікавинки

Учні 3-А класу взяли участь в районному конкурсі "Півгодинки на цікавинки", де вони мали змогу продемонструвати свої знання з казок народів світу, знання компонентів українських страв, корисних властивостей овочів та здорового харчування, а також знання по догляду та утриманню домашніх тварин.

Відзначення Дня українського козацтва

З метою виховання громадської позиції, національної гідності і свідомості, любові до своєї Батьківщинии, готовностізахищати свій рідний край; з метою загартування козацького руху й тіла, формування здорового способу життя, зміцнинню дружби в дитячому колективі для учнів 6-х класів пройшли "Козацькі розваги"

Вфдзначення Дня захисника України

З метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, збереженню та розвитку національних військових традицій в школі пройшов єдиний урок-реквієм.
10 жовт. 2015

Острів Хортиця та кінний театр

7-А та 7-Б класи побували у м. Хапоріжжя
2 жовт. 2015

Привітання педагогів

В актовій залі відбувся святковий концерт до Дня Вчителя
2 жовт. 2015

Вітаємо Вас, любі педагоги!

Святкуємо Всесвітній день вчителя!
1 жовт. 2015

Вітаємо!

Вітаємо Шаповала Євгена Валерійрвича!

Веселі карамелі

Ласуни 3-Б класу дізналися секрети виготовлення карамелей

Концепція національно-патріотичного виховання

З метою виховання концепції національно-патріотичного виховання учні третіх класів відвідали Дніпропетровський національний Історичний музей ім. Д.І. Яворницького та монумент Вічної Слави.
23 вер. 2015

Щорічна Всеукраїнська акція "Запобігти, врятувати, допомогти"

Учні школи переглянули виставу "В пошуках украденого скарбу"