Тиждень англійської мови

С 23ноября по 27 ноября в нашей школе проходила неделя английского языка. Ребята 4-А и 4-Б классов участвовали в конкурсе стен-газет "English- это здорово!". В 3-Б классе прошёл урок-игра "Отгадай загадку!". А ребята з 6-Б класса защищали свои проекты "Моё любимое блюдо". Все ребята с удовольствием принимали участие во всех мероприятиях- рисовали газеты, отгадывали загадки, готовили свои любимые блюда. Узнали много нового, интересного, практиковались в применении знаний по английскому языку.

Тиждень англійської мови

Учащиеся 4-Б класса сделали постановку кукольного театра "Домик в лесу".
27 лист. 2015

Довіку нам забути не дано!

В усіх класах пройшли єдині класні години "З присвятою замордованим голодом..."
26 лист. 2015

Неділя англійської мови.

Учнями 3-А класу було продемонстровано мініатюру "A Cat and a Mouse".
26 лист. 2015

Тиждень української мови.

В рамках Тижня української мови у 8-А класі відбулась презентація проектів "With Ukrain in My Heart". Виступи учнів відрізнялись змістовністю, креативністю та патріотизмом.
25 лист. 2015

Вітаємо учнів з І місцем на районній олімпіаді з музики!!!

Вітаємо учнів 5-6 класів та Роздайбіду Світлану Георгіївну з І місцем на районній олімпіаді з музики!
25 лист. 2015

Злочин проти нації.

З нагоди вшанування пам'яті жертв Голодоморів в школі пройшла конференція "Злочин проти нації" серед учнів 10-11 класів.
24 лист. 2015

"Наша пам'ять меж не має..."

Сьогодні в школі з нагоди вшанування пам'яті жертв Голодомору в Україні пройшло засідання шкільного парламенту "Наша пам'ять меж не має..."
24 лист. 2015

День Народження Театра англійської п'єси "Біг Бен".

Відбувся прем'єрний показ вистави "Білосніжка і п'ять гномів" у виконанны 6-Б класу. У головній ролі Кесар Діана. Постановка Єлизавети Сушко. Блискуча гра акторів захопила глядачів.
23 лист. 2015

Тиждень англійської мови

Захист проектів учнів 7-А класу за темою "Healthy Food".