14 груд. 2015

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Землю одну- єдину З народження до загину Ви заступили собою – Неначе винесли з бою.
14 груд. 2015

Всеукраїнський тиждень права.

У школі відбувся брейн ринг на правову тематику та індивідуально-профілактичну роботу з учнями, що потребують підвищеної педагогічної уваги за участтю інспектора Ленінського ВП старшого лейтенанта поліції Федо В.В. та інспектора Ленінського ВП майора поліції Добровольської-Юхно Я.К.
11 груд. 2015

Класна година "В гостях у казки".

У 3-А класі відбулась класна година "В гостях у казки".
11 груд. 2015

В 1-Б классе прошёл тренинг "Зобота о здоровье в семье. Моя семья".

Девизом тренинга было высказывание - "Здоровая семья- здоровый ребёнок".
11 груд. 2015

У 1-А класі пройшов позакласний захід.

Сьогодні першокласники пригадали правила етикету, згадали слова ввічливості, весело провели час. Позакласний захід був жвавим, емоційним, насиченим та яскравим.
11 груд. 2015

Вітаємо учасників конкурса педагогічної майстерності "Сучасний урок"!

Вітаємо Василик Валентину Олександрівну, Карепіну Клавдію Євгенієвну та Саркісян Аревік Арменівну.

Всеукраїнський тиждень права.

Учнями 9-А класу було переглянуто та обговорено відеофільми та слайдшоу на правову тематику. Акцентовано увагу підлітків щодо основних прав, викладених в документах про права людини, та необхідність реалізації прав дитини.

Наша творча обдарованість.

Переможці районної олімпіади з музики гідно виступили на арт-олімпіаді у будинку вчителя.
10 груд. 2015

Поздоровлення ветерана.

Учні 6-Б класу поздоровили давнього друга школи ветерана Другої Світової Війни Мороза Івана Хомича з 92-ю річницею з дня народження, побажали йому міцного здоров'я.
10 груд. 2015

Всеукраїнський тиждень права.

В рамках Всеукраїнського тижня права серед учнів 5-7 класів був проведений конкурс малюнків "Що ми знаємо про свої права". Кращі роботи виконали: Дрьомова Анастасія - 5-А клас, Ковальова Марія - 5-А клас, Костюченко Надія - 5-А клас, Лійбук Валерія - 6-Б клас, Сушко Єлизавета - 6-Б клас, Алексієнко Анастасія - 6-Бклас, Когтєва Євгенія - 6-Б клас.