Всеукраїнський тиждень права.

У школі пройшли єдині класні години "Права людини"

Всеукраїнський тиждень права.

В школі пройшла зустріч з начальником факультету Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, координатором створення Національної поліції в м. Дніпропетровськ, кандидатом юридичних наук, підполковником Кацуюою Романом Миколайовичем.

Всеукраїнський тиждень права.

У 6-Б класі пройшов урок присвячений Всесвітньому тижню права.
7 груд. 2015

Початок Всеукраїнського тижня права.

Учнями 11-А класу було проведено урок-презентацію про "Права , свободи та відповідальність між людиною та державою". Були розглянуті питання правопорядку та законності, правопорушень, навики роботи з джерелами інформації та нормативно-правовими актами.
4 груд. 2015

Вітаємо з сріблом на олімпіаді з інформаційних технологій!

Вітаємо ученицю 11-А класу Андрєєву Світлану з ІІ місцем у районній олімпіаді з інформаційних технологій.
4 груд. 2015

Новий шкільний театральний сезон розпочато!

Сьогодні шкільний театр "Птах душі" презентував прем'єру "Кицін дім" для учнів перших класів. Вистава мала шалений успіх!!!

Право на щасливе життя.

Парламент школи передав голові благодійного фонду "Право на щасливе життя" Семергеєву Андрію Миколайовичу кришечки для виготовлення деталей протезів кінцівок для воїнів АТО.
4 груд. 2015

До Дня Зброєнних Сил України.

Парламент школи передав листи, обереги, теплі речі та ласощі бійцям, що знаходяться у зоні АТО.
4 груд. 2015

Вітаємо з Днем Зброєних Сил України!

Сьогодні в школі пройшли єдині класні години присвячені Дню Зброєних Сил України.
3 груд. 2015

В Україні відзначають Міжнародний день інвалідів.

Сьогодні в школі пройшли єдині класні години присвячені Міжнародному дню інвалідів.