10 груд. 2015

К юбилеям великих поэтов.

Учащиеся 10-А класса подготовили тематическую лекцию по литературе и познакомили пятиклассников с творчеством поэтов Александра Блока и Сергея Есенина.

Наша творча обдарованість.

Вітаємо Овсяннікова Кирила зі значними здобутками у скелелазынны!
10 груд. 2015

Урок з компь'ютерною підтримкою у 10-А класі присвячений 77-й річниці прийняття загальної Декларації прав людини.

Спираючись на документи учні розглянули загальну Декларацію прав людини, Конвенцію прав дитини, права людини в Україні, шляхи їх вдосконалення, особисті та конституційні права людини та громадянина.
9 груд. 2015

Урок української мови "Антоніми".

У 3-Б класі відбувся урок української мови "Антоніми".

Наша творча обдарованість.

Вітаємо переможців районного туру олімпіади з ОТМ: Дрьомова Анастасія, учениця 5-А класу - І місце; Терещук Катерина, учениця7-А класу - ІІ місце; Костюченко Надія, учениця 5-А класу - ІІІ місце; Чурсінв Дар'я, учениця 7-Б класу - ІІІ місце.
9 груд. 2015

У рамках декади МК вчителів початкових класів.

У 1-А класі відбувся інтегрований урок з природознавства та праці. На уроці учні навчились доглядати за кімнатними рослинами, а ще виготовили листівку-пам'ятку про те, як слід дбати про рослини.

Наша творча обдарованість.

Вітаємо Кесар Діану з нагородами з сучасних танців.
8 груд. 2015

Вітаємо Вараву Романа та Мінасяна Артема!

8 груд. 2015

В рамках декади МК вчителів початкових класів.

В 2-Б класі (вчитель Василик Валентина Олександрівна) відбувся урок класного читання "Народні звичаї".
8 груд. 2015

В рамках декади МК вчителів початкових класів.

В 2-В класі (класний керівник Гудим Тамара Віталіївна) відбувся урок позакласного читання "Хліб-усьому голова".