23 лист. 2015

Урок "Пізня осінь".

У 1-А класі пройшов урок "Пізня осінь"
23 лист. 2015

День пам'яті жертв Голодомору.

Учні школи Вишницький Владислав,учень 6-Б класу, Шевченко Мар'яна, учениця 6-А класу, Чурсіна Дар'я, учениця 7-Б класу та Борисенко Дар'я, учениця 11-А класу взяли участь в міському турі обласного конкурсу малюнків серед учнівської молоді до Дня пам'яті жертв Голодомору.
20 лист. 2015

Герої не вмирають!

На виконання концепції національно-патріотичного виховання, з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи в школі пройшла літературна композиція- реквієм "Герої не вмирають".
20 лист. 2015

Єдині класні години присвячені Дню Гідності та Свободи.

В школі пройшли єдині класні години присвячені Дню Гідності та Свободи.
19 лист. 2015

"З любов'ю до України!"

Сьогодні для учнів 7-8 класів в школі пройшов флеш-моб "З любов'ю до України" присвячений Дню Гідності та Свободи.

Солодкі мрії.

Здійснилася мрія учнів 5-х класів! Вони вирушили на екскурсію до кондитерської фабрики "АВК". Це була яскрава і незабутня подорож. Дивіться самі:
18 лист. 2015

Вітаємо команду з міні-футболу!!!

Команда нашої школи у складі Зарубського Кирила, Шило Микити, Войчицького Микити, Конджарії Лівана, учнів 11-А класу, Оводова Олександра та Орлянського Ростислава, учнів 10-А класу, Побережного Микити, учня 8-А класу, перемогла у районних змаганнях у 1/2 фіналі. Бажаємо перемоги у фіналі!
18 лист. 2015

16 днів проти насильства.

В рамках проведення щорічної акції " 16 днів проти насильства" учням 9-10 класів було проведено лекцію представниками "Компанії А-21 - протидія торгівлі людьми".
17 лист. 2015

Тернистими шляхами до свободи.

Учні 5-Б класу зустрілися з учасником АТО Шаповалом Є.В., який розповів дітям про героїчні будні українських захисників Вітчизни. Школярі із зацікавленням слухали ці розповіді, задавали питання про службу у лавах армії, яким повинен бути справжній патріот рідної держави.
16 лист. 2015

Вітання від воїнів АТО

Воїни АТО отримали подарунки від учнів та передають їм вітання.