20 жовт. 2015

Наука двох народів

Відбулася зустріч учнів 10-11 класів із першим заступником Дніпропетровської обласної польської громади Лехом Крижановським, першим проректором Кельнського державного університета паном Янушем Крулем, професором Станіславом Циганом, керівником департамента по обслуговуванню студентів Агнешкою Сверчек, керівником сектора міжнародних відносин Юстиною Палач.
20 жовт. 2015

Вітаємо педагогічний колектив!

Подяка педагогічному колективу за високий рівень представлення презентаційних матеріалів на Шостій Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти- 2015"
17 жовт. 2015

Учні 6-А класу здійснили подорож до м. Запоріжжя

З метою розширення і поглиблення національно-громадянських і військово-патріотичних уявлень і знань, учні 6-х класів здійснили захоплюючу подорож до міста Запоріжжя, в ході якої відвідали музей "Запорізська Січ" на острові Хортиця, виставу кінного театру, музей зброї.
16 жовт. 2015

Благодійна ярмарка "Золотава осінь в школу завітала"

Сьогодні в школі відбувся благодійний ярмарок, кошти від якого будуть передані солдатам в зоні АТО.

Зустріч учнів 8-А классу з керівником спортивно-стрілкового клубу

Відбулася зустріч учнів 8-А класу з Ярцевим Вадимом Петровичем, який є керівником спортивно-стрілкового клубу "Дніпро"

Учні 10-го класу зустрілися з учасником бойових дій у зоні АТО

Учні 10-го класу зустрілися з учасником бойових дій у зоні АТО старшим сержантом 20-го окремого мотопіхотного батальйону Малюком Сергієм Валерійовичем.

Півгодинки на цікавинки

Учні 3-А класу взяли участь в районному конкурсі "Півгодинки на цікавинки", де вони мали змогу продемонструвати свої знання з казок народів світу, знання компонентів українських страв, корисних властивостей овочів та здорового харчування, а також знання по догляду та утриманню домашніх тварин.

Відзначення Дня українського козацтва

З метою виховання громадської позиції, національної гідності і свідомості, любові до своєї Батьківщинии, готовностізахищати свій рідний край; з метою загартування козацького руху й тіла, формування здорового способу життя, зміцнинню дружби в дитячому колективі для учнів 6-х класів пройшли "Козацькі розваги"

Вфдзначення Дня захисника України

З метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, збереженню та розвитку національних військових традицій в школі пройшов єдиний урок-реквієм.
10 жовт. 2015

Острів Хортиця та кінний театр