4 лист. 2015

Конкурс "Натхнення"

Учениця 10-А класу Кривошея Христина взяла участь у міському конкурсі ілюстрацій до літературних творів. Христина проілюструвала повість Бориса Васильєва " А зорі тут тихі".
2 лист. 2015

Вітаємо учасників відбіркових турів Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики та англійської мови!

Вітаємо Смірнову Ірину, ученицю 10-А класу, з ІІ місцем та Домбровського Данила, учня 8-А класу, з ІІІ місцем на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з англійської мови; Варченко Маргариту, ученицю 11-А класу, та Овсянникова Кирила, учня 6-Б класу, з бронзою на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з математики!
2 лист. 2015

Вітаємо 3-А клас (класний керівник Логачова Ірина Олександрівна)!

Згідно наказу відділу освіти Ленінської районної у місті влади від 26.10.2015 року № 88-2 " Про підсумки проведення районного конкурсу для учнів 3-4 класів "Півгодинки на цікавинки" відзначено найвищий показник результативності в районному конкурсі команду учнів 3-А класу.
30 жовт. 2015

Робота шкільної спортивної зали під час осінніх канікул

На протязі осінніх канікул у спортивній залі школи проходило багато спортивно-масових, спортивно-оздоровчих та спортивних заходів.
30 жовт. 2015

Учащиеся 6-Б класса провели "Halloween Party"

С целью расширить кругозор учащихся, обогатить их знания о жизни зарубежных сверстников, активизировать интерес к изучению английского языка ученики 6_Б класса провели "Halloween Party".

В країні дзвінких голосів

Робота кабінету музики під час осінніх канікул

Осіння мозаїка

Учні із задоволенням відповідали на питання, брали участь у конкурсах, весело провели час.
29 жовт. 2015

Учні 4-А класу відвідали музей історії Будинку творчості

Учні 4-А класу разом з вчителем Костючук А.І. та членом батьківського комітету Д'ячук М.А. відвідали музей історії Будинку творчості. Заступник директора Будинку творчості Ірина Миколаївна познайомила з історією становлення роботи позашкільного закладу Ленінського району, з музеєм прикладного мистецтва. Діти з цікавістю слухали розповідь Ірини Миколаївни, а коли побачили стенд про нашу школу радості не було меж.
29 жовт. 2015

Вітаємо Василик Валентину Олександрівну!

Указом Президентом України від 04.10.2015 року № 567/2015 Валентині Олександрівні присвоєно почесне звання "Заслужений вчитель України".
28 жовт. 2015

Вітаємо Вострову Людмилу Петрівну!

Вострова Людмила Петрівна отримала сертифікат від Express Publishing за курс креативного і ефективного навчання мовам