Дніпропетровський планетарій

Учні 3-х класів відвідали Дніпропетровський планетарій
26 жовт. 2015

Конкурс на кращого читця поезії

Конкурс на кращого читця аоезії про рідну землю "У кожному серці Україна живе"

Шкільний осінній кінозал

Розпочав роботу шкільний осінній кінозал. Учні початкових классів переглянули мультфільм "Как приручить дракона". Учні старших класів переглянули фільм про мужність та героїзм захисників української землі "Нескорений"

Художниця осінь

Малює осінь в парках жовтим листя, І діти мають фарби золотисті. Сьогодні в школі всі зібрались радо, Послухали про БЖД поради. Намалювали грони горобини, Гриби, кущі, осіннє небо синє...
23 жовт. 2015

День визволення Дніпропетровщини та України від фашистських загарбників

В рамках місячника героїко-патріотичного виховання сьогодні в класах пройшли єдині класні години до Дня визволення Дніпропетровщини та України від фашистських загарбників.
23 жовт. 2015

Переможці ярмарка "Осінь золота в гості завітала"

Шкільний парламент привітав учнів 6-Б та 7-Б класів з перемогою в ярмарку "Осінь золота в гості завітала"
22 жовт. 2015

Твоє здоров'я - твоє майбутнє!

З метою профілактики шкідливих звичок і пропаганди здорового способу життя для учнів 8-х класів було проведено відеотренінг " Твоё здовье-твоё будущее".
22 жовт. 2015

Духом єдині!

В рамках місячника героїко-патріотичного виховання парламент школи передав капелану батальйону "Дніпро-1" малюнки та листи учнів, а також кошти зібрані на благодійному ярмарку.
20 жовт. 2015

Наука двох народів

Відбулася зустріч учнів 10-11 класів із першим заступником Дніпропетровської обласної польської громади Лехом Крижановським, першим проректором Кельнського державного університета паном Янушем Крулем, професором Станіславом Циганом, керівником департамента по обслуговуванню студентів Агнешкою Сверчек, керівником сектора міжнародних відносин Юстиною Палач.
20 жовт. 2015

Вітаємо педагогічний колектив!

Подяка педагогічному колективу за високий рівень представлення презентаційних матеріалів на Шостій Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти- 2015"