16 лист. 2015

Олімпіада з музики.

Учні 5-6 класів взяли участь в районній олімпіаді з музики. Їх виступ високо оцінило журі. Вітаємо учнів та Роздайбіду Світлану Георгіївну.
16 лист. 2015

16листопада - Всесвітній деь толерантності.

Шкільним парламентом був оформлений стенд з нагоди Всесвітнього дня толерантності.

Засідання учнівського самоврядування.

Відбулося засідання учнівського самоврядування "Сучасна молодь за здоровий спосіб життя".

Тиждень правил дорожнього руху.

Во 2-В классе проёл урок " Свои имеют правила шофёр и пешеход"

Тиждень правил дорожнього руху.

Урок в 4-А класі (класний керівник Костючук Ганна Іванівна).

Міський фестиваль Євроклубів.

Учні 9-А класу, члени шкільного Євроклуба "Єдність", взяли участь у V міському фестивалі Асоціації шкільних Євроклубів. Вони розповіли про квітку-символ Словениї-гвоздику.

Тиждень правил дорожнього руху.

Вітаємо учнів, які перемогли в шкільному конкурсі малюнків "Наш друг- дорожній рух". Виставку кращих малюнків розміщено в фойє школи.
12 лист. 2015

У гостях у світлофора Моргайка!

Учні 1-В класу разом з Золотоношею Олександрою Валеріївною вивчили знаки дорожньго руху та правила поведінки на дорогах.
11 лист. 2015

"Поэты-юбиляры"

2015 год- год юбилеев гениальных поэтов Сергея Александровича Есенина и Александра Александровича Блока. Учащиеся 10-А класса провели открытый урок по литературе "Мы чтим и помним гений ваш..."
11 лист. 2015

Конкурс "ІНТЕЛЕКТ - ШАНС"

Учні 8-А класу взяли участь в 1/8 конкурса "Інтелект-шанс". Команда показала високий рівень знань і пройшла у наступний тур змагань.