Загальношкільні батьківські збори

На загальношкільних батьківських зборах батьки мали змогу переглянути допрем'єрний показ вистави до Дня Святого Миколая

Урок добра і милосердя

У 3-Б класі проведено урок з літературного читання за твором В. Сухомлинського "Хлопчик і сніжинка". Творча робота вчителя сприяла вихованню віри в силу добра, прагнення творити добро.

Тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху під час заняття "Моя безпечна дорога до школи" учні 1-Б класу повторили основні правила пішохода
12 груд. 2018

Тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху учні 4-А та 4-В класів провели заняття-практикум "Ось він - пішохідний перехід!"
12 груд. 2018

Школа і поліція

Продовжено роботу щодо впровадження просвітницько-профілактичної програми "Школа і поліція". Сьогодні із шкільним офіцером зустрілися учні 6-А, 7-Б, 6-В та 7-А класів. Тема зустрічі: "Розв'язання конфліктів мирним шляхом"

Тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху учні 11-А класу провели заняття для учнів 3-А класу "Руху правила єдині - поважати їх повинні".

Тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху у 2-В класі проведено виховну годину "Твій друг-дорожній рух", а в 5-В класі практичне заняття "Я свідомий пішохід".

Будьте здорові, діти!

Учні 3-а класу провели відкритий виховний захід. На якому діти зіграли такі ролі як, Лікар Айболить, Мийдодир, Дядечко Режим, Імунітет, Вітаміни та Мікроби. Також інсценували пісню "Ходить гарбуз по городу".

Карантин!

Призупинено навчальний процес у 5-Б класі

Стоп! Туберкульоз!

Учні 4-В класу відвідали шкільну бібліотеку та прослухали лекцію "Стоп туберкульоз".