11 січ. 2019

Урок математики з ІКТ

У 5-Б класі пройшов урок математики з використанням ІКТ.
10 січ. 2019

Інтегрований урок з природознавства та трудового навчання.

Як впливає погана екологія на здоров'я людини з'ясували учні 3-Б класу під час інтерактивного уроку з природознавства та трудового навчання "За життя без сміття".
10 січ. 2019

Пробне ЗНО - 2019

У рамках інформаційної кампанії учні 11-А класу взяли участь в on-line-заході Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти "Пробне ЗНО 2019 - побач перспективу".
8 січ. 2019

Перегляд вистави "Дванадцять місяців"

Учні 4-Б класу здійснили подорож до КЗК "Культурно-дозвіллєвий комплекс "Кайдацький"", де переглянули новорічну виставу "Дванадцять місяців"
4 січ. 2019

Робота кабінету інформатики під час зимових канікул

Під час зимових канікул учні 9-Б, 10-А та 11-А класу захистили проект "Нові інформаційні технології" та з задоволенням переглядали улюблені фільми в компанії друзів.

Листи-вітання з новорічними святами

Учні 2-В класу відправляли листи-вітання з новорічними святами Сніговичку-чарівнику. Пригадували улюблені зимові розваги: катання на ковзанах, ліплення сніговичка, сніжки... Ділилися враженнями під час зимових канікул!

Новорічне караоке

Учні 2-Б класу взяли участь у новорічному караоке "Співаймо разом Різдвяні колядки" та розучили колядки "На Різдво Христове".
3 січ. 2019

Країна книг

Учні 1-А та 1-В класу здійснили новорічну подорож до "Країни книг".
3 січ. 2019

Новорічний кінозал

Учні 2-А класу відвідали "Новорічний кінозал", де із задоволенням переглянули мультфільм "Дванадцять місяців".
2 січ. 2019

"Новорічний серпантин. Зимові пригоди"

Учні 3-А класу весело проходили новорічні конкурси під час "Новорічного серпантину. Зимові розваги."