18 лют. 2019

Тиждень природничо-математичних наук

У 5-В класі відбувся урок "Весела математика". Практичні навички, здобуті на уроках математики, учні класу застосували під час розв'язання математичних загадок, вікторин та задач.
18 лют. 2019

Вітаємо!

Вітаємо команду учнів нашої школи, яка посіла почесне 2 місце у відбірковому турі Всеукраїнського конкурсу "Земля наш спільний дім".
14 лют. 2019

Конкурс малюнків "Вогонь-друг, вогонь-ворог!"

Протягом тижня у школі було проведено конкурс малюнків "Вогонь-друг, вогонь-ворог!". Кращі малюнки передано до пожежної частини.

Тиждень природничо-математичних наук

У рамках тижня природничо-математичних наук учні 9-Б класу, під час уроку інформатики, вчилися ремонтувати та аналізувати внутрішню частину системного блоку.

Тіла обертання

Під час захисту проектів "Тіла обертання" учні 11-А класу продемонстрували інтелектуальні та творчі здібності, чіткість та логіку мислення, вміння орієнтуватися в нестандартних ситуаціях.

Козацькі забави

Учні 4-5 класів взяли участь у змаганнях "Козацькі забави", яке було присвячено Дню Козака.

Готуємось до Дня Святого Валентина

З нагоди Дня Святого Валентина шкільний парламент прикрасив хол та підготував поштову скриньку для поздоровлення друзів зі святом.

Тиждень природничо-математичних наук

У рамках тижня природничо-математичних наук у 8-Б класі проведено математичну гру "Слабка ланка". Перевірити свої теоретичні знання учні змогли при розв'язанні логічних задач і головоломок.

Харчові добавки. Е-числа

Учні 11-А класу під час інтегрованого уроку "Харчові добавки. Е-числа" отримали знання з класифікації харчових добавок та їх впливу на здоров'я людини.
12 лют. 2019

День козака

З метою виховання почуття гордості за історичне минуле нашого народу в школі пройшли єдині виховні години до Дня козака.