20 груд. 2018

Тиждень початкової школи

У рамках декади початкових класів у 2-А класі проведено урок літературного читання "Людина починається з добра!" На прикладі твору В. Сухомлинського "Скажи человеку здраствуйте!" учні продемонстрували повагу та доброзичливе ставлення один до одного.
19 груд. 2018

Подорож в "Львівські карамелі"

Учні 4-А та 4-В класів відвідали майстерню карамелі "Львівські карамелі".
19 груд. 2018

Вітання від шкільного театру "Птах душі"

Відбулася прем'єра вистави шкільного театру "Птах душі" до Дня Святого Миколая! Як завжди вистава мала шалений успіх.

День Святого Миколая в театрі опери та балету

Учні пільгових категорій переглянули виставу в Дніпропетровському державному академічному театрі опери та балету з нагоди Дня Святого Миколая.
19 груд. 2018

Людина має творити добро я у світі

У рамках декади початкових класів учні 3-А класу провели відкритий урок за темою: "Людина має творити добро" (Я у світі).
19 груд. 2018

"Запалюємо зорі до Дня Миколая"

У рамках декади початкових класів у 3-Б класі провели квест-гру "Запалюємо зорі до Дня Миколая". Виконуючи різноманітні завдання учні мали змогу познайомитись з історією виникнення свята та традиціями святкування.
18 груд. 2018

Похід до лялькового театру

Учні 2-А і 2-Б класу відвідали ляльковий театр та переглянули виставу "Шуронька-Снігуронька".

СНІГ ІДЕ

У рамках декади початкових класів у 4-А класі проведено урок розвитку мовлення "Перший сніг". Під час уроку учні вчились правильно висловлювати думки, добирати влучні вислови, розширювали уявлення про значення слів в житті людей, розвивали навички ввічливого спілкування.

Вітаємо!

Учні нашої школи здобули сертифікати в конкурсі плакатів "Молодь проти гендерного насильства".

Карантин!

Призупиняється навчання в 5-А класі.